Skocz do zawartości
wagen

Wymiana Active Info Display retrofit AID

Rekomendowane odpowiedzi

Jest, mogę coś takiego zrobić wraz z korekcją przebiegu żeby było zgodnie ze starym licznikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 1285 napisał:

Panowie czy jest możliwość wymiany zegarów z wyświetlaczem czarnobiałym na ten z kolorowym komputerem?Milej by było patrzeć na kolorowe dane?Nie chodzi mi o AID tylko o zwykłe zegary z kolorowym wyawietlaczem.

koloru na tym kolorowym jest tyle ......co na smart watchu 

gra nie warta zachodu moim zdaniem , miałem kolor i po pół roku  wymieniłem na LCD

poszukaj AID-a co ma mniej km od twojego,  dopasują Ci, a przebieg w góre zrobi dobry magik 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że wolałbym AID ale to pewnie minimum 2 tyś za używkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, 1285 napisał:

Wiadomo że wolałbym AID ale to pewnie minimum 2 tyś za używkę. 

jak masz zamiar za 3 mies sprzedac auto -  to tak, kupowanie LCD nie ma co 

ale jak masz zamiar z rok pojeździć, to policz sobie  nawet gdybys  miał  dac i te 2 tys........, choc i od 1 tyś juz są  LCD

ile  na   1 rok ...... dziennie cie te to  wyjdzie ?

dopisanie  LCD czy innego kosztuje tyle samo...chyba ze liczą  sobie więcej ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ceny nowych aut raczej zostanę ze swoim jeszcze kilka lat,dlatego przyszło mi na myśl żeby coś pomodzić.AID zaczęło mi się mega podobać ale nowe są jednak drogie a wszędzie piszą że w używanych nie da się ustawić przebiegu.Sporo wyświetlaczy które oglądałem mają niskie przebiegi a ja mam ponad 200 tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dół sie nie da...w góre dobry magik zrobi bez problemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj magika co ma dobry sprzęt to km ogarnie. Sprzęty po kilkadziesiąt tys € robią już AID

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim terenie raczej nie znajdę kogoś kto ogarnie temat na używce a ja nie chce się potem tłumaczyć dlaczego moje auto ma inny przebieg niż kiedyś.Jest Eldar który może ogarnąć temat na nowym sprzęcie.Cena nowego jednak dla mnie jest nie opłacalna.Chciałem sobie zrobić jakiś prezencik i coś dołożyć ale patrząc od strony finansowej dołożenie 3 tysiaków za zegary jest nieopłacalne.Myślę o dołożeniu czegoś innego np.LA ale tu również chłopaki na grupie Fb twierdzą że nieopłacalne jeżeli nie jeździ się po autostradach.Może lepiej zostawić kasę i dołożyć do następcy-)sam już nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.05.2020 o 20:37, szuli88 napisał:

Szukaj magika co ma dobry sprzęt to km ogarnie. Sprzęty po kilkadziesiąt tys € robią już AID

taa...akurat .....2  takie sprzęty na rynku  i jeden  kopiuje drugiego .... i zaden nie zrobi przebiegu w dół

 a w  góre to kabel za 100zł  + soft

21 godzin temu, 1285 napisał:

Na moim terenie raczej nie znajdę kogoś kto ogarnie temat na używce a ja nie chce się potem tłumaczyć dlaczego moje auto ma inny przebieg niż kiedyś.Jest Eldar który może ogarnąć temat na nowym sprzęcie.Cena nowego jednak dla mnie jest nie opłacalna.Chciałem sobie zrobić jakiś prezencik i coś dołożyć ale patrząc od strony finansowej dołożenie 3 tysiaków za zegary jest nieopłacalne.Myślę o dołożeniu czegoś innego np.LA ale tu również chłopaki na grupie Fb twierdzą że nieopłacalne jeżeli nie jeździ się po autostradach.Może lepiej zostawić kasę i dołożyć do następcy-)sam już nie wiem?

jak bym babe słyszał  

codziennie tak wstajesz i zaczynasz dzień od  "eeee..........yyy........łeeee.... ?

 

 

  • Like 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koszty wymiany - w 2000 PLN zamknąłem projekt.

Auto Tiguan II 2016 i zakupiłem licznik z 2017 + kabel światłowodowy + montaż specjalisty + ramka licznika pod AID

Licznik mnie kosztował 1600 PLN (Nowy lub Refurbished) - raczej to drugie no ale wyglądał jak nowy i pozwolił dopisać przebieg.

Po 6 miesiącach wszystko OK - czy warto?? TAK - polecam !!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2017 o 20:53, wagen napisał:

i stało się, zabrałem się za wymianę zegarów analogowych na cyfrowe AID. Wymiana była bardzo stresująca przez co wyrosło mi kilka siwych włosów, ale wszystko się udało i działa :brawo

Witam można jakieś namiary na Ciebie pozdro

20171103_151303.jpg

20171103_151332.jpg

20171103_151539.jpg

20171103_153155_001.jpg

20171103_155607.jpg

20171103_155919.jpg

20171103_160234.jpg

20171103_160239.jpg

20171103_161009.jpg

IMG-20171103-WA0004.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , jestem na etapie kupna Passata FL 2020 ze standardowymi zegarami i zwykłym Discover Media. Zastanawiałem się nad wymianą panelu na Virtual Cocpit, i spytałem o taką możliwość przed zakupem auta, ale uzyskałem w serwisie salonu informację że VW nie przewiduje takiej możliwości. Myślicie że to kwestia braku wersji Pro jesli chodzi o Discover Media, czy też nie potrafią tego zrobić? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy coś się zmieniło w kwestii dopisania przebiegu? Na aukcjach z AID widzę info o możliwości dopisania przebiegu w licznikach używanych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomczosi napisał:

Panowie, czy coś się zmieniło w kwestii dopisania przebiegu? Na aukcjach z AID widzę info o możliwości dopisania przebiegu w licznikach używanych ?

w góre tak

w dół nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam b8 z 2016 z kolorowym analogiem, chcialbym zrobic podmianke na AID, znalazlem 3G1920794D z 35k km za 2,2k pln. Myslicie ze warto i ze uda sie to zamantowac?

Bedzie to wspolpracowac z Navi?20200806_131030.thumb.jpg.ab9935669e793417ae5295587767b650.jpg

20200806_130904.jpg

20200806_130918.jpg

20200806_130944.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać 3G0920791

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakas roznica z literkami na koncu? Znalazlem 3G0920791C z 45k km za 3kpln troche drogo, liczylem ze calosc z montazem sie zamknie w 3k

Czym sie rozni ...791C od ...794D oprocz rokiem produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze czy navi ma wyjście na światłowód, po numerze powinno mieć niby, ale cuda się czasem zdarzają ?

A bez światłowodu mapy na AID nie przerzucisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.08.2020 o 16:59, saper_wroc napisał:

Sprawdź jeszcze czy navi ma wyjście na światłowód, po numerze powinno mieć niby, ale cuda się czasem zdarzają ?

A bez światłowodu mapy na AID nie przerzucisz.

Dzieki, da sie to sprawdzic bez rozbierania schowka? 

Taka mnie mysl naszla, za jakis czas chcialem robic podmianke z MIB2 na 2.5... moze poprostu zmienie kolejnosc i najpierw zaloze 5NA 035 042 C + ekran 5G6919606.

Myslicie ze taki zestaw by u mnie poszedl, duzo byloby zachodu z zalozeniem? Jakie AID mozna zalozyc pod taki zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności