Skocz do zawartości
wagen

Wymiana Active Info Display retrofit AID

Rekomendowane odpowiedzi

Wagen  , male pytanko , zalatwilem sobie centralke , czy musze zmieniac ten USB  ?? , co sie stanie jak nie  zmienie ??  ten USB  to nie kosztuje majatek , ale bede musial ciagnac nowy kabel od centralki az pod lokietnik  bo ma chyba inny kontakt .   

20190404_133035.jpg

20190404_133054.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zmienic zeby dzialal android auto

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was taki problem ? Po wymianie licznika nie pasuje osłona kierownicy do obudowy licznika jest jakby za mała. Może ma ktoś z was numer części innej obudowy która by pasowała ? 

C07E48E9-7F43-474F-945C-CF49FB7434B0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo sa 2 rozne  obudowy do licznika , jeden licznik ma szybke  a nowszy nie ma , i dlatego nie pasuje obudowa .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie  , ja mam ten z szybką i nie wiem teraz jaki numer obudowy mam szukać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem na 100%  ale wydaje mi sie ze ten nr ma  byc   3G1858366C 

3 godziny temu, Paweł l napisał:

No właśnie  , ja mam ten z szybką i nie wiem teraz jaki numer obudowy mam szukać ? 

 

Edytowane przez KimeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zamontowalem 9.2 , bylem taki szczesliwy , ale przez sec .. bo nie ma glosu ?

20190417_174832.jpg

20190417_173632.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, KimeX said:

no i zamontowalem 9.2 , bylem taki szczesliwy , ale przez sec .. bo nie ma glosu ?

20190417_174832.jpg

20190417_173632.jpg

CP sciagniety wiec moze ustawienia audio , myślę, ze masz włączone dynaudio i dzwiek kieruje na wzmacniacz którego nie masz . Zerkni  na to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jester napisał:

CP sciagniety wiec moze ustawienia audio , myślę, ze masz włączone dynaudio i dzwiek kieruje na wzmacniacz którego nie masz . Zerkni  na to ...

a mozna jasniej ???  co to CP     , ja nowicjusz , wszedzie sam grzebie , ale jesli chodzi o programy to nie bardzo kumam ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zdjąć ochronę komponentu po wymianie radia. Chyba że masz przerobiona jednostkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ..  okej , bo wczesniej jak zmienilem to mi odrazu  wyskoczyl napis  ochrona komponentu  , a tu nic   i bylem zdziwony ze dziala .. , to jutro moze zdaze ogarnac ;)  bo cos musi grac w weekend ;)

dzieki ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje pomocy od osoby która ma zamontowany licznik AID nr 3G0920798A .

Po założeniu licznika nie pasuje mi wpinana osłonka w licznik jest jakby za mała , jej numer na odwrocie to  3G1857053  , czy ktoś z was kto posiada także licznik o tym nr. mógł by sprawdzić jaki ma numer tej osłonki ?

OGROMNA PROŚBA

C07E48E9-7F43-474F-945C-CF49FB7434B0_jpeg_82464d0d9287c264f48592fcfc6b873d.jpg

Edytowane przez Paweł l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc , nie spodziewałem się aż takiego odzewu ze strony forumowiczów .  Numer części został ustalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie a jest ktoś na pomorzu kto zajmuje się kompleksową przekładką AID ? chętnie skorzystał bym z takiej usługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodni z hakiem wymiana sprawnego licznika na inny to przestępstwo, więc na wielki odzew bym nie liczył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie tak ?

czyli mam rozumieć ze dalej nie uda się ustawić w liczniku oryginalnego przebiegu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jesli przebieg na liczniku ma ponizej 100km

Czyli szukaj  nowego , a stary zawsze  moze Ci sie zapsuc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, saper_wroc napisał:

Od dwóch tygodni z hakiem wymiana sprawnego licznika na inny to przestępstwo, więc na wielki odzew bym nie liczył :P

Kolego gadasz głupoty !!!

Po wymianie licznika jeśli przebieg się różni, jedziesz na stacje diagnostyczna i piszesz oświadczenie ze licznik został wymieniony. Nowy stan licznik ma przebieg taki i taki . Diagnosta robi przegląd i wpisuje stan licznika w CEPIK

Jesli auto jest nadal serwisowane w ASO to z tym papierem z przeglądu i oświadczeniem o wymianie licznika zgłaszasz w ASO i oni wpisauja adnotacje ze licznik został wymieniony dnia tego i tego z przebiegiem takim a takim.

Kazdy licznik moze sie zepsuc i trzeba go wymienic, nie kazdego stac na zakup nowego w ASO. Na marginesie osoby które wymieniają sobie na zegary cyfrowe nie czerpią  korzyści majątkowych i potencjalny kupiec o takiej wymianie wie i nie ma z tym żadnego problemu prawnego.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką grafikę.  Czy ktoś wie co to za procedura?

20190624_130218.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności