Skocz do zawartości
PiotrZ1984

Mirrorlink vs App Connect

Rekomendowane odpowiedzi

X4n - działa pięknie :) Dziękuję bardzo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Arek za podsunięcie rozwiązania. Faktycznie po instalacji tej wersji AA problem się rozwiązał. Pozdrawiam i jak będę mógł w przyszłości coś pomóc to polecam się. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na odpalanie Tidal na AA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Wszyscy ich proszą od ponad roku i nadal nic nie zrobili, Napisałem do nich pół roku temu i mi odpisali, ze pracują nad tym :)

 

Jeżeli chodzi o jakość muzyki po AA, to uważam że obecnie najlepiej  gra Muzyka Play, na najlepszych płatnych ustawieniach ( oczywiście nie mam domyślnego zestawu audio w samochodzie :) )  

Ciekawostka jak zmieniem S6 na S8 dzwięk  i głośność,  też sie zdecydowanie poprawiły .

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość uruchomienia App Connect/Mirror Link etc jakoś innaczej czy tylko serwis VW wchodzi w gre?

Nie ukrywam,  że strasznie mi przycieli na tym całym systemie info, telefon przez bluetooth się łączy a przez USB już nie co jest dla mnie paranoją, do tego dochodzi brak możliwości przewijania utworu za pomoca suwaka, brak utworów playlist ze spotify itd itd.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, garbeniek napisał:

Czy jest możliwość uruchomienia App Connect/Mirror Link etc jakoś innaczej czy tylko serwis VW wchodzi w gre?

Nie ukrywam,  że strasznie mi przycieli na tym całym systemie info, telefon przez bluetooth się łączy a przez USB już nie co jest dla mnie paranoją, do tego dochodzi brak możliwości przewijania utworu za pomoca suwaka, brak utworów playlist ze spotify itd itd.

 

Ale masz Spotify premium ? 

Masz opcje App connect w samochodzie ?

Jeśli tak to rozwiazanie możesz znaleźć w Android Auto po małych modyfikacjach ?

Jeśli nie masz App connect to lipa. Nic nie zrobisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam App connect i mam telefon z pod szyldu jabłka.

Ale no ten wagen by mi może to odpalił 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że nie da rady. ASO też tego nie zrobi od ręki, potrzebuje kod z DE i dopiero po tym może to zaimportować do auta. 

Jak masz iPhona to dochodzi jeszcze kwestia czy masz wyjście usb pod IOS bo to też jest dodatkową opcją wyposażenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeglądając sobie stronę VW trafiłem na:

https://www.vw-sklep.pl/pl/sklep/p/208536/app-connect-dokument-aktywacyjny.html

 

Czyli APP-Connect to 5G0 054 830 A. Wrzuciłem w google i :

https://www.amazon.de/dp/B00Q6CH82E

wychodzi 730pln. Na allegro widziałem ofertę za 700pln. Czy to wszystko co jest potrzebne by w Passacie odpalić APP-Connect samemu czy jednak wizyta w serwisie jest nieunikniona?

 

@skiba odpiszesz na moje pw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ktos nabyl ten kod  Amazon? Nie mam tego app connect i w sumie nie wiem czy warto. Za 700zl mozna zaryzykowac jesli to rzeczywiscie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw w końcu jest google Maps po połączeniu z iphonem :)

nawet jak telefon jest niepołączony kablem tylko blotothem to w głośnikach wskazuje najbliższy manewr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 11/13/2017 at 1:49 PM, Dean said:

Żeby AppConnect działało poprawnie trzeba mieć też odpowiednie wejście USB. U mnie AppConnect aktywowali kluczem, ale system nie wykrywał ajfona. Okazało się, że są 3 rodzaje portów USB. To "najnowsze" obsługuje wszystkie modele Androidów i iPhonów. Być może masz już to co trzeba, albo i nie :)

Najwyraźniej mam złe USB, bo działa AA a CarPlay nie (dwa różne ajfony, 3 różne kable).

Dzwoniłem do serwisu (Krotoski Cichy Nadarzyn) i nie wiedzieli o czym mówię :( Miałem dogrywany u nich AppConnect po kupieniu samochodu.

 

Możesz napisać co to za opcja z tym USB? Coś trzeba dokupić? Jaki to był koszt?

 

Edit:

Czy chodzi o to?

 

Instalacja telefoniczna Comfort

15 zł/mc*2

lub 1 730 zł*1

Instalacja telefoniczna Comfort

Złącze AUX-IN z dwoma gniazdami USB z możliwością podłączenia urządzeń typu iPod/iPhone

 

 

 

Edytowane przez perconti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda też miała miejsce w salonie Krotoski-Cichy w Nadarzynie. Zapłaciłem za App-Connect by móc podłączyć iPhone'a, a nie mogłem tego zrobić. Ciśnij ich, mi wymienili to za darmo, jednak musiałem przejść ciężką batalię mailową. Musiałem pisać do głównej siedziby Krotoski-Cichy w Łodzi. Dopiero to pomogło i powiedzieli, że złącze USB wymienią na własny koszt. Normalnie chcieli za to ok 600-700 zł (złącze+robocizna). Wyśmiałem ich, że przez ich niekompetencję miałbym teraz dopłacać. Zapłaciłeś za App-Connect by móc podłączyć urządzenie Apple i powinni sami stwierdzić, że reszta komponentów może tego nie obsłużyć. To oni są serwisem i powinni mieć taką wiedzę.

Walcz, a na pewno Ci się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie czy sterownik 3G0 035 021B  ma już app connect  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam opowiem moją przygodę z aktywacją AppConnect,

 

oddałem auto do ASO w celu aktywacji. Po godzinie auto oddali, appconnect sprawny. Jak dojechałem do domu, to okazało się że przestała działać fabryczna nawigacja oraz bluetooth jest niesprawny. W menu serwisowym widzę połowę kodów funkcji jako 'Odrzucone"...

Ponowny serwis na jutro, mam nadzieje, że nie zepsują czegoś jeszcze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voodek, w którym to serwisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podam informacje jak już naprawią bądź nie ?

Każdemu szansa się należy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update.

Wieliczka dała rade, i dzisiaj po prawie dwugodzinnym boju przywrocili Discovery Media do pełnego działania. Zastanawiam się tylko, czy u was też w menu serwisowym (przytrzymanie przycisku MENU przez kilka sekund) w sekcji zainstalowane kody też jest sporo kodów z napisem "Odrzucony" lub "Nieaktualny"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności