Skocz do zawartości
PiotrZ1984

Mirrorlink vs App Connect

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.01.2018 o 17:59, x4n napisał:

Jeżeli jest ktos zainteresowany Youtube na android auto to polecam http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/   przed instalacją obejrzyjcie sobie film ktory koles udostępnił.. 

 

ja uzwam od tygodnia dziala bardzo dobrze., kolesie są w stanie zrobić więcej aplikacji maja do tego jakies swoje sdk. 

 

Pozdrawiam 

 

AreK

Działa podczas jazdy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak działa. Teraz ma nową nazwę car stream. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2018 o 17:59, x4n napisał:

Jeżeli jest ktos zainteresowany Youtube na android auto to polecam http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/   przed instalacją obejrzyjcie sobie film ktory koles udostępnił.. 

 

ja uzwam od tygodnia dziala bardzo dobrze., kolesie są w stanie zrobić więcej aplikacji maja do tego jakies swoje sdk. 

 

Pozdrawiam 

 

AreK

Działa Ci Kolego wszystko poprawnie ? Ja zainstalowałem wg filmu, podłączam fon w aucie, i po kliknięciu na ekranie w ikonę w prawym dolnym rogu mam tylko "Powrót do Volkswagen"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie działało na początku.  Zaktualizowalem AA z tej strony. https://m.apkpure.com/android-auto-maps-media-messaging-voice/com.google.android.projection.gearhead

I działa bez problemu.

Edytowane przez Endrju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endrju- a też nie miałeś ikony tak jak ja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko po kliknięciu nic się nie działo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem AA, odpalam aplikację ze strony Kumara, daję "Send to car", następnie podłączam fon do auta, wybieram App Connect, odpala się AA i gdy kliknę na ekranie auta ostatnią ikonę po prawej mam dalej "Powróć do Volkswagen", brakuje mi widoku widocznych na filmie Kumara w 1 min 55 s. ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałeś CarStream? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, odpalam CarStream, odpalam film, daje SEND TO CAR, lacze fon z autem, odpala sie AA i wlasnie po odpaleniu brak tej ikony....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, elkrecik napisał:

Tak, odpalam CarStream, odpalam film, daje SEND TO CAR, lacze fon z autem, odpala sie AA i wlasnie po odpaleniu brak tej ikony....

Mam to samo. Telefon to Samsung S5 z Androidem 6.01.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2018 o 12:49, elkrecik napisał:

Tak, odpalam CarStream, odpalam film, daje SEND TO CAR, lacze fon z autem, odpala sie AA i wlasnie po odpaleniu brak tej ikony....

U mnie sytuacja jest podobna. Nie ma nic po kliknięciu tej ikony. Jedyna opcja po powrót do Volksvagena. Wersja systemu: 7.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę to nie wiem. U mnie działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Wszystko działa bez problemu, proszę podajcie jakie macie dokladnie wersje Android Auto na waszych telefonach. 

 

Pozdrawiam 

 

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ta ktora podal Endrju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla przykładu mam 2.9.574923

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, multisync napisał:

Ja dla przykładu mam 2.9.574923

Ja mam tą samą z dopiskiem -release (jeśli to ma jakieś znaczenie). 

Instaluje AA, następnie w opcjach programisty ustawiłem "nieznane źródła". Pobrałem Car Stream, zrobiłem wyślij do auta. Łączę się z samochodem. Wszystko działa jednak w opcji pierwszej od prawej strony (po kliknięciu) pojawia się tylko "wróć do Volkswagen". Po kliknięciu w pozostałe zakładki widać poszczególne nawigację (można wybrać), można wybrać nośnik danych muzyki (Spotify/ inne). W tej zakładce jest tylko powrót do VW, niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To macie złą wersję AA, zainstalujcie 2.9.574924  i nanjnowszego car stream z dzisiaj.

A i proszę uruchomic car stream z palca po zainstalowaniu,, wtedy padnie pytanie o uprawnienia i zezwollić trzeba. 

 

Pozdrawiam 

Arek

Edytowane przez x4n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, x4n napisał:

To macie złą wersję AA, zainstalujcie 2.9.574924  i nanjnowszego car stream z dzisiaj.

A i proszę uruchomic car stream z palca po zainstalowaniu,, wtedy padnie pytanie o uprawnienia i zezwollić trzeba. 

 

Pozdrawiam 

Arek

Arku jeśli u Ciebie działa to płynnie to podaj link z którego aktualizujesz/pobierasz AA. 

Z GÓRY DZIĘKI ZA ODP.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności