Skocz do zawartości
Gość showtime

Grill tuning B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość showtime

Chlopaki czy ktos ma w swoim pasku zalozony taki grill?

http://abart-tuning.pl/sklep/product_info.php?products_id=778&osCsid=2ac3df6b4287d82119535ee6c532792c

 

Nie mozna na stronie sklepu powiekszyc fotki a nie wiem jak to sie prezentuje w calosci na aucie... szkoda mi w ciemno wywalac 150 zl... bo widzialem rozne grille i boje sie zeby w calosci od przodu kupowato nie wygladal :) bo po takim malym obrazku to nic nie mozna zobaczyc...

 

Pomozcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Ja mam cały płaski.

Jak cię interesuje to mogę sprzedać.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo-Kielce ile za niego chcesz?? :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo ja mam kolego taki grill załozony u Siebie w passku... aktualnie dołozona lotka pod zderzakiem zamiast hokejki. Lotka od golfa mk3 GTI... :ok: fotki

już lookaj pod tym adresem forum ...

 

tam w zakładce masz reszte fotek... :P popatrz sobie no i przy okazji prosze o jakiś komentarzyk dot. autka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy z mojej okolicy ma taki gril w swoim passku i wyglada konkretnie;) moze przez to ze w siatce w grilu ma znaczek G60;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawde ma G60 czy tylko znaczek?

 

No te silniczki ładnie chodzą z kompresorkiem.... mniam takiego bym chapnoł ewentualnie VR6 ale jest to co jest i tak co kawałek niebieski.... :kwasny: szerokosci, nie dajcie sie złapać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to naprawde g60 , dluga historia;) silniczek po generwlnym remonci teraz ma niecale 240 km;) sorki za spam ale musialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolus

wiec co o tym grillu powiecie??? polecacie??? bo mam chrapke na angel eyes jeszcze i xenony do tych lampek....

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolego co powiesz taki grill 2963_s.jpg plus do tego xenony firmy IN.PRO 3839.jpg?? Taki zestaw mam u siebie i uwierz mi robi piorunyjace wrazenie!!! Niestety fotek jescze nie mam :( zrobie za 2 tygodnie bo teraz jestem we wloszech w trasie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolus

grill ok, swiatelka tez, ale jak do mojego czerwonego to raczej te normalne swiatelka a nie czarne by pasowaly.... poza tym jak narazie mam chrapke na okragle ale oryginalne hella...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj na forum sprzedawał passata z grillem ABT tylko, że to nie był ten grill co na fotkach tylko był bez znaczka i tą siatkę miał pełnej wielkości a nie jak ABT do połowy. Dla mnie bardzo elegancko to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grill ok, swiatelka tez, ale jak do mojego czerwonego to raczej te normalne swiatelka a nie czarne by pasowaly.... poza tym jak narazie mam chrapke na okragle ale oryginalne hella...

pozdrawiam

 

a wiesz gdzie mozna zobaczyc ewentualnie kupic takie hella swiatelka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolus
a wiesz gdzie mozna zobaczyc ewentualnie kupic takie hella swiatelka???

 

Ja wlasnie kupilem tylko musze je doprowadzic do porzadku bo były "uzywane".

Gdzie kupic, hmm... powiem tak, nowych raczej nie znajdziesz - jak znajdziesz drozyzna, uzywane to zalezy jakie i od sprzedajacego jaka cena :D

Wiec powiem tak - ciezko bedzie strasznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tatko

Karolus powiedz jak możesz kolego gdzie moge dostać takie tylne lampy jak twoje ?pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
Ja wlasnie kupilem tylko musze je doprowadzic do porzadku bo były "uzywane".

Gdzie kupic, hmm... powiem tak, nowych raczej nie znajdziesz - jak znajdziesz drozyzna, uzywane to zalezy jakie i od sprzedajacego jaka cena :D

Wiec powiem tak - ciezko bedzie strasznie...

 

 

Czytałem gdzieś że szukasz grila na swoje światełka czy o takie coś Ci chodzi???

http://moto.allegro.pl/item333006063_vw_passat_zender_grill_88_94.html

 

Pozdrawiam Wojtek:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności