Skocz do zawartości
arth

Sprężyny sportowe

Rekomendowane odpowiedzi

Nie warto, sporo osób w golfie ma najtańsze gwinty i jakoś daje to radę, z tego co się orientuję do g1 pasuje P&P zawieszenie z któregoś Polo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie czy spręzyny H&R (-40mm) od paska 131km z tiptronikiem będą pasowały do mojego paska akn, proszę o szybką odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam pytanie czy spręzyny H&R (-40mm) od paska 131km z tiptronikiem będą pasowały do mojego paska akn, proszę o szybką odp

Na tej aukcji są sprężyny H&R i jest napisane,że tylko do V6 tdi czyli niestety od 4 cylindrowego diesla nie będą pasowały do Ciebie.

http://cgi.ebay.co.uk/H-R-lowering-springs-VW-Passat-3B-BG-Sedan-only-2-5-TDI_W0QQitemZ180489486251QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item2a0602ffab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maciek 81

Nie podejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko , temat stary jak świat ale jeszcze raz :D

 

czy opłaca się zakładać same sprężyny na seryjne amorki ... -40/-40 ..

 

jakie są tego plusy a jakie minusy ... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy opłaca się zakładać same sprężyny na seryjne amorki ... -40/-40 ..

 

jakie są tego plusy a jakie minusy ... ??

nie opłaca - na hopkach auto za bardzo będzie leciało do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autko tylko idzie w dół ale sie nie usztywnia tak mocno bardziej płynie

jak nie lubisz jeździc z twardym zawiasem to polecam ale amorki szybciej wysiadają jak coś to mam taki kit jak byś był zainteresowany

6cd5f78382763b7fmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz z samego rysunku nic nie wywnioskuje ...

jaka firma ? ile przejechane na nich ? jakie zużycie procentowe amorków ? ile na glebe siada? czy podejdą pod B5 3BG kombi .... ile kosztuje ? troszkę pytań jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rosa własnie w takim pasacie były

firma suersport

ile przejechane ,nie wiem dokładnie smigłao rok ale po niemczech a w polsce z 300km max i passat poszedł z ori zawieszką na sprzedanie

zuzycie amorków można powiedziec ze zadne zadnych rys i wycieków springi jak nowe

gleba mysle ze pasior siedział miedzy 4a6cm nieźle sie trzymał drogi :P

a cena nie wiem ile moge za nie wołac ,czekam na propozycje :D

 

tu wiecej foto

7eac5bdd6b9f2d45med.jpg

 

208734a3dc342450med.jpg

 

5236d952329bd6e5med.jpg

 

76c8e72c4b21d946med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie czeka wymiana zawieszenia i chciałbym dowiedzieć się co nie co. W planach mam obniżenie tak aby z kółkiem 16 cali (profil 45) wszystko ładnie się zgrało. Gwint chyba odpada, obawiam się że jest zbyt spartański na polskie dziurawe drogi. Dużo osób twierdzi, że sportowa sprężyna i seryjny amortyzator to nie najlepsze połączenie i pewnie mają racje. Ja chciałem się dowiedzieć o kit-y np: TA-Technix po -40mm na każdą oś czy będzie za wysoko czy za nisko? Jakie obniżenie proponujecie? Jak sprawują się takie sportowe zawiasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanko passaat kombi ma hak i siedzi tyl prawdopodobnie od przyczepki,chociaz przeswit jest spory miedzy kolem a blotnikiem to jak popatrzec na niego to widac ewidetnie tyl opada.Teraz pytanie czy tylko sprezyny wystarczy wymienic?dodam ze z przodu jest tez bardzo przeswit.pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za obnizenie odpowiadaj tylko sprezyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko czy gwint z golfa 2 syncro bedzie pasował do b3 syncro ?? chodzi mi o sam tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, założyłem springi -35 MTS na seryjny amor, ale autem strasznie buja, tak jakby amory były wylane, a nie są:) czy jak zmienię także amory na te o skróconym skoku np. MTS to wszystko wróci do normy? narazie to efektem jest zmniejszone spalanie gdyż nie da się szybciej pojechac:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amorki wg mnie do wymiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie założyć amorki na przód jak są sprężynki eibacha -35mm? tak żeby komfort zbytnio nie ucierpiał?? i zgrywało się z tylnymi ori amorami i sprężynami -30mm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koledzy mam takie pytanie, założyłem czerwone sprężyny H&R 40/40 na seryjne amorki i przód siedzi idealnie, fajnie sie obniżył, a tył wydaje mi sie, że jest identycznie jak było, jak to możliwe ? To sie jeszcze może ułożyć taka sprężyna, czy od razu by siadł ? Czy raczej mam jakieś trefne te sprężyny na tył ?

 

Z góry dzięki, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiles nowe?

dedykowane do sedna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe długa historia z nimi była, znajomy je skąś wytrzasnął kiedyś i niby sprawdzał w katalogach po numerach, że podejdą do passka, więc kupiłem je od niego, a to było jakies 3 lata temu i tak sobie czekały aż sie przełamie i je założe :D a tu zonk, ale mysle ze będa jakies lewe te tylnie :/ bo kumpel co mi je zakładał to mówił, że przednie tak fajnie sie wpasowały, a tylko coś tam luzu miały, tak jakby za mała średnica ich była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności