Skocz do zawartości
arth

Sprężyny sportowe

Rekomendowane odpowiedzi

a no to widzisz to nie wiesz co defakto masz

czy od passata czy od sedana czy od kombi czy od audi a6 moze... wiec ciezko gdybac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, masz rację, tylko dodam jeszcze, że nie jeździłem na tym, może to jakoś siądzie jeszcze ?

A jakie byśmy mi polecał sprężyny ? Te MTS sie sprawują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaki masz budzet :)

mts na forum poczytaj moze uzytkownikow opinie moja moze byc skrzywiona :) ale bardzo duzo mtsa sie sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ;) A jakby sie okazało, że ten przód wszystko fajnie siedzi i bym sam tył chciał wymienić, jest taka opcja, czy raczej byś mi zalecił wymienić komplet springów, jednej firmy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie raczej ten sam producnet na obu osiach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wymieniłem kit (sprężyny + amortyzatory) firmy Weitec zielone -40/-40 , wszystko pięknie chodzi , ale mam problem jedna strona z przodu stoi wyżej , źle to wygląda , dodam że wszystkie oznaczenia są takie same nic nie wylane itd. więc o co chodzi? słyszałem , coś o wachaczach żeby na ziemi je dokręcać wtedy go ściągnie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nowy kit czy uzywany?

wahacze sadze ze nie maja do tego nic bo one sie wczensiej wytluka ale nie spowoduja ze ci bedzie krzywo auto stalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kit był używany ale kupiony od ziomka z a6 1.9 tdi ale wszystko było ok , mój passat jest również w sedanie jak te audi tylko 1.8 ADR , zawieszenie ma przejechane blisko 10 000km razem zakładałem je do audi jak i passata , mam tylko wrażenie że w a6 było niżej , może są złe sprężyny?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz wyżej od strony kierowcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to audi cizsze jest i moze przez to a moze byc amorek padniety ktorys slabiej trzyma i nizej stoi poza tym audi seryjnie chyba nizej stoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam wyżej od strony kierowcy, czyli jak dam nowe amorki to obie strony podniesie , to nie dobrze trzeba też pewnie springi wymienić ale -40 pod silnik 1.6 , 1.8 albo -60 1.8T , 2.3 dziwne dla mnie jest że amor tak szybko kopną sam go wyciągałem z pudełka zakładając do audi i wszystko jest suche i hula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa rodzaje amorków np w ofercie KYB :) jedne maja 20cm trzpień , drugie dedykowane do sportowych sprężyn maja trzpień o długości 15Cm :) idealne do weiteca -45 ;-) numerek amorków to KYB341842 zwykłe i KYB341843 krótsze :) Dostępne są u nas w Lublinie w Intercarsie i w Auto Euro :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe fajna reklama :) tylko ciekawe jak to ma pomoc koledze z jego problemem... kazde sportowe mu sie nadadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to ma pomoc koledze z jego problemem

normalnie , kolega jest jak widze z lublina, bedzie chciał to ma numerki, pojedzie tu, czy tu i kupi na miejscu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha sorki... bo ja zrozumialem u nas w sensie w sklepie u CIebie a nie na miescie :)

 

tylko ze nie wiem czy on chce kupic ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amorki sportowe to ja już mam tylko problem jest z wysokością, myślałem że ktoś miał podobny problem, 10 000km to żaden dystans na amorki, a problem jest od początku, gdy je założyłem czyli jakieś -4 000km , wszystkie numery takie same na sprężynach i na amorach , zero wycieków nawet żadnej ryski niema , no i tak mi zostaje chyba wymienić amory i sprężyny, więc będzie na przód gwint , narazie będę jeździł krzywo ;) dzięki pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekaw jestem jaka jest różnica?? Mierzyłeś może???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony ręki nie wsadzę a z lewej swobodnie 2-3 cm różnicy widać gołym okiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynalazłem takie coś:

http://moto.allegro.pl/zawieszenie-sportowe-passat-b3-vr6-kw-komplet-gti-i2007757027.html

i mam pytanie czy zawieszenie podejdzie do B3 TD bo wiem że z vr coś nie bardzo pasuje, a te jakoś nie różni się od mojego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno podejsc moze minimalnie mniej obnizyc przod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności