Skocz do zawartości
Gość kicu1986

Awaria hamulców

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kicu1986

jutro zrobie tak jak podaliscie we wskazowkach, od razu wyjdzie na jaw gdzie ten plyn mi ucieka;)

a co do wydatkow to tak naprawde wydalem juz 1300 zl wiec to mnie juz troche boli, wg sprzedajacego autbo bedzie chulac i zrobi jeszcze z 50 tys bez zadnych wymian hehe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kicu1986

Awaraia wykryta, wezyk od jednego hamulca poszedl i byl spory wyciek. Jest to tylko troche dziwne, bo po naprawie hamulce sa bardzo slabe i chyba tylnie hamulce nie lapia teraz...:/ dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakim stanie są klocki, tarcze ? może jeszcze słabo otpowietrzone, albo masz tak zwane twarde klocki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kicu1986

No moze hamulce sa nieodpowietrzone. Klocki sa dobre, bo byly wymieniane 1,5 roku temu. To wyglada tak... rozpedzam auto, kiedy wciskam hamulec, musze pedal hamulca nacisnac do konca i on zaczyna powoli lapac. Kiedy juz dojdzie pedal do samego konca to przod zaczyna blokowac kola i jest tzw poslizg, ale tylu nie czuje zeby hamowal...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo przód hamuje prawie dwa razy mocniej niż tył, i masa auta ciśnie na przód, więc to naturalne że nie czujesz tyłu blokującego się

jak chcesz wiedzieć ja się rozkładają siły hamowania jedź na rolki

a hamulce wygląda że są zapowietrzone jeszcze, warto też byś wsiadł do innego paska aby mieć skalę porównawczą np tego kiedy ham powinny łapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek
jak chcesz wiedzieć ja się rozkładają siły hamowania jedź na rolki

Albo na kawałek szutrowej drogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Doria

Po wcisnieciu nie odbija hamulec nozny i trzeba go na sile wyciagnac .Co sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności