Skocz do zawartości
LoveUSo

Problem ze światłem postojowym + kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem Passata B5 FL 3bg z 2004 roku 1.8 Turbo 150 km benzyna i mam problem ze światłami postojowym a mianowicie przednie światło od strony kierowcy zapala się i gaśnie drugie świeci normalnie i teraz parę pytań.

1. Co moźe być tego przyczyną?

2. Światła postojowe świecą na niebiesko-fioletowo to są xenony? 

3. Czy da radę wymienić żarówkę postojową bez rozbierania zderzaka? Jak to zrobić? Jakie to oznaczenie żarówki.

4. Światła mijania świecą się razem z postojówkami czy tak ma być i czy grozi mi za to mandat?

Dodam że reflektory same się ustawiają, nie mam możliwości ręcznego ich ustawienia i posiadam lampy soczewkowe.

Z góry dziękuję za pomoc i zainteresowanie.

Edytowane przez LoveUSo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli jest xenon to albo palnik lub przetwornica pada

2. Trzeba się upewnić co tam jest, jeśli ten xenon to albo barwa palnika lub też taką barwę mają palniki na wykończeniu. 

3. Da 

4. Tak ma każde auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzić czy to są ksenony, i czy grozi mi za to mandat? Jak sprawdzić czy padła przetwornica czy palnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagoogluj jak wygląda przetwornica i szukaj pod maską jak nie to Zrób zdjęcie lamp od frontu i pod maską 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wrzucę foty. Jeszcze jedno pytanie dziś po krótkiej trasie silnik co chwile pykal czy to możliwe żeby tak intensywnie stygl? W poprzednim aucie bez turbiny tak się nie działo.

Edytowane przez LoveUSo
Aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bi xenony. Czy mogę postojowe wymienić samodzielnie nic nie uszkadzajac? Wymienić jedną żarówkę czy dwie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycje wymienisz sam ale dojście tragiczne, wymień jedną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności