Skocz do zawartości
gumis_kiler

Passat CC 3.6 4x4 DSG

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebuje pomocy. Od jakiegoś czasu poszukuje passata jak w opisie. Czy możecie mi doradzic jak wygląda koszt utrzymania tego modelu oraz serwisowania? Z tego co wiem to problemy moze sprawić DSG. Dodatkowo wszystkie samochody na sprzedaż maja nakulane minimum 240 tys.

Dzięki za pomoc ponieważ na internecie jest mało opini.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, to jest wlasnie myslenie Polakow. Lepiej ci sie zrobi jak bedzie mial 115000 na blacie? 5 min i moze tyle miec. Ja jak kupowalem cc to mial 220000 ale go kupilem bo przegieg potwierdzony, bezwypadkowy. Skrzynia DSG jak kazdy automat w razie awari zaboli po kieszeni. Ale juz powoli koncza sie czasy ze ludzie boja sie automatow ze wzgledu na drogie naprawy itd bo najzwyczajniej w swiecie nie ma zbyt duzo awari tych skrzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję dwie sztuki VR6 FSI, w jednym skrzynia marudziła przy około 140tkm i była rozebrana, plus wymiana zaworków sterujących sprzęgłami w mechatronice. Drugi ma 280tkm i nic się nie dzieje i nie działo. To są fajne silniki, robią duże przebiegi. Dlaczego nie poszukasz za Odrą, w CH mimo akcyzy? Jeśli auto o którym piszesz ma pełną historię, to w czym problem, 240tkm to nie przebieg dla tego silnika.

Edytowane przez adiaudi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Co do przebiegu to mam pobożne życzenie aby miał 100 tys ale faktycznie :) bardziej boli mnie problem ilości samochdów które są na sprzedaż .... obecnie 6 jest na portalu sprzedażowym.... Nie szukam za granicą z powodu akcyzy. Dodatkowo ceny tych za granicą nie odbiegają od naszych cen a nawet są większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zastanów się, dlaczego za Odrą te auta są droższe? Albo inaczej... dlaczego auto sprowadzone do Polski jest tańsze? I to już po uwzględnieniu zarobku handlarza :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zastanawiam sie nad zakupem Passata w 3.6 FSI. W silnikach FSI / TFSI znane sa problemy z nadmiernym pobieraniem oleju.

Czy 3.6 też bierze olej ?

Edytowane przez kevin27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z tym problemu większego niż w innych silnikach.

Pozostaje ewentualny nagar oraz rozrząd ale nie jest to jakaś tragiczna sprawa (jak w sławnych 1.6 FSI i 1.4 TSI).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 3.2 nie pobierają oliwy, wymiana raz na rok/wychodzi co 10tkm, nagaru nie ma. Jeden przebieg 179tkm, drugi 291tkm. Super siniki.

Zamierzam kupić B7 3.6.

Edytowane przez adiaudi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności