Skocz do zawartości
jopstons

Afera Dieselgate / Serwisgate - Czy Volkswageny się psują po poprawkach w silnikach?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj natknąłem się na artykuł w Onecie o rzekomych problemach w silnikach po aktualizacjach oprogramowania emisji spalin.

Czy zauważyliście u siebie też jakieś niepokojące objawy? Chciałbym (myślę, że nie tylko ja) poczytać czy to tylko wyolbrzymianie czy faktycznie po aktualizacji jest coś nie tak.

Podzielicie się swoimi spostrzeżeniami/opiniami wyrobionych tylko na podstawie swoich doświadczeń?

Cały artykuł można przeczytać klikając w poniższy link. 

https://m.onet.pl/moto/aktualnosci,xvjcx2

A tu zacytuję początek tegoż artykułu:

"Dieselgate to jedna z największych afer branży motoryzacyjnej z ostatnich lat. Teoretycznie Volkswagen, najważniejszy jej uczestnik, wywiązał się już z większości swoich zobowiązań dotyczących oszukańczego oprogramowania silników. Brytyjski tygodnik Auto Express twierdzi jednak, że coraz większa liczba kierowców jeżdżących Volkswagenami narzeka, że rzekome poprawki powodują mnóstwo problemów."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum był temat o tych aktualizacjach i całym dieselgate i dobrych opinii to ja tam nie wyczytałem-dlatego odmówiłem aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jestem w stanie uwierzyć w mniejszą moc i większe spalanie - ale większa awaryjność jakoś mi się z tym nie łączy. 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Sprzęgło do Passata

Edytowane przez Sprzegla24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności