Skocz do zawartości
Zzz

Jaki kolor

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawosci: jaki kolor B8 wedlug Was jest najlepszy. Chodzi mi zarowno o wersje r-line jak i zwykla. 

  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba kwestia gustu i subiektywnych upodobań. Jak kupiłem Pure White bo Żona uważa, że białe auta są ładne. Sama wybrała sobie punto w kolorze granatowym, oczywiście nie metallic.  Miałem srebrną Lagune. Nie była za ładna, ale łatwo utrzymać ja w czystości. A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty lakier jest najładniejszy. Ja mam tucson i jak jest czysty to go doceniam. Jak już nie jest to mi sie nie podoba?Na czystym widać dodatki (chromy itp). Niestety na brudnym niestety nie... Mi osobiście biały przypada do gustu-latem niemal zawsze wyglada ładnie. Czarny w zimę wyglada lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując:

Biały - na lato

Czarny - za zimę

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest "najlepszy kolor"? Takiego nie ma....ile osób tyle kolorów...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy to ten, który sobie kupisz a i tak będziesz patrzeć na inne ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem passka w czarnym macie.;) Szkoda , że nie ma w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 hours ago, kemmot said:

Ostatnio widziałem passka w czarnym macie.;) Szkoda , że nie ma w ofercie.

niby tak, ale czarny mat to dla jakiejś rakiety jaguar, aston martin. Passat to nie do końca to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pojechać i okleić nawet na różowy mat ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Określenie który kolor jest ładniejszy to tak, jakby jednoznacznie i za każdym razem stwierdzić która dziewczyna będzie ładniejsza, blondynka czy szatynka... ;)  no chyba, że chodzi o funkcjonalność, to wtedy: biały się szybko brudzi, na czarnym widać chlor po myciu i "ginie" pakiet rline, na srebrnym nie widać chromów, grafitowego już nie ma w ofercie, biała perła za droga itd :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, [email protected] napisał:

Określenie który kolor jest ładniejszy to tak, jakby jednoznacznie i za każdym razem stwierdzić która dziewczyna będzie ładniejsza, blondynka czy szatynka... ;)  no chyba, że chodzi o funkcjonalność, to wtedy: biały się szybko brudzi, na czarnym widać chlor po myciu i "ginie" pakiet rline, na srebrnym nie widać chromów, grafitowego już nie ma w ofercie, biała perła za droga itd :D

Ten czarny kolor, niestety prawda......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2017 o 21:32, Robertsas napisał:

Ten czarny kolor, niestety prawda......

Czarny jest brudny po 1 godzinie od wyjazdu z myjni.:wkurzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się Olanzapina, w taką pogodę wszystkie kolory są po chwili brudne. Miałem już Passata czarnego, białego i teraz srebrnego i wszystkie szybko się brudzą.  Mam też inne auta i z obserwacji wydaje mi się, że kształt nadwozia też ma wpływ na szybkość brudzenia... "wklęsłe" boki auta oraz kształt tyłu powoduje szybkie i mocne brudzenie auta. Moje auta dostawcze, to zauważyłem, że potrzebują trochę więcej czasu, żeby boki były aż tak mocno zabrudzone. Takie odnoszę  wrażenie, ale może mi się tylko wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2017 o 21:24, [email protected] napisał:

blondynka czy szatynka... ;)

Brunetka. :P

 

@Zzz najlepszy kolor to ten, który ci się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybierałem pomiędzy crimson red a harvard blue. Wybór padł na ciemną czerwień. Generalnie trochę żal, że jest tak mały wybór dla Passata. Mogli dorzucić przynajmniej ten żółty/złoty co dla Arteona no i na pewno brakuje czegoś z ciemnej zieleni, może fioletu... Może kiedyś będzie można za dopłatą wybrać za dopłatą coś z extra palety jak w przypadku Audi. Nawet Skoda kilka lat temu miała w czeskim konfiguratorze dla Octavii ponad 20 lakierów podczas gdy na Polskę przeznaczono 7 czy 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2017 o 13:36, [email protected] napisał:

Nie przejmuj się Olanzapina, w taką pogodę wszystkie kolory są po chwili brudne. Miałem już Passata czarnego, białego i teraz srebrnego i wszystkie szybko się brudzą.  Mam też inne auta i z obserwacji wydaje mi się, że kształt nadwozia też ma wpływ na szybkość brudzenia... "wklęsłe" boki auta oraz kształt tyłu powoduje szybkie i mocne brudzenie auta. Moje auta dostawcze, to zauważyłem, że potrzebują trochę więcej czasu, żeby boki były aż tak mocno zabrudzone. Takie odnoszę  wrażenie, ale może mi się tylko wydaje...

Niestety, potwierdzam przy kolorze białym, nocne przetłoczenia boczne w B8 sprawiają że bardzo szybko zbiera się na nich brud, szczególnie po jeździe w trasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności