Skocz do zawartości
Gość boro

Jak zrobić wyjmaki?

Rekomendowane odpowiedzi

W razie godziny "W" do wyjęcia navi można sobie poradzić bez wyjmaków , kolega adams, chyba gdzieś o tym pisał,sam miałem uszkodzony zaczep w starej navi i mając wyjmaki nic mi to nie pomagało , tak samo wyjęcie wyjmaków - do wszystkiego paluszki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boro

hej wyjmaki kupiłem wkoncu na allegro. ale nie polecam samemu tego wyjmowac zablokowały mi sie dwa kluczyki i musialem rozbierac pół konsoli wyjmowac klimatronik i wogule<hahaha> :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zablokowały mi sie dwa kluczyki i musialem rozbierac pół konsoli wyjmowac klimatronik i wogule

 

buhehehehe tam masz takie zatrzaski, jeśli kluczyk ci sam nie wyjdzie to możesz pomóc sobie np małym śrubokręcikiem i jest ok :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boro, jednak kupiłeś ?? nie wyciąłeś sobie ?

a nie chciało Ci się czekać :cwaniak:

jest kilku sprzedających trzeba przejrzeć wszystkich bo skoro Ci się zablokowały to kupiłeś pewnie takie wycinane z puszki po sardynkach :rotfl: chyba ,że sam zrobiłeś ;) a navik, podawał stronkę sklepiku: http://www.tme.pl/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej wyjmaki kupiłem wkoncu na allegro. ale nie polecam samemu tego wyjmowac zablokowały mi sie dwa kluczyki i musialem rozbierac pół konsoli wyjmowac klimatronik i wogule<hahaha> :D

 

Po raz n-ty:

http://www.forum.vw-passat.pl/topics56/pomocy-zablokowany-kluczyk-vt13644.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boro

heh kupiłem na allegro i oni zapewnie maja tylko jakas maszye ktora to wycina ale inne radio navi wyciagnełem bez problemu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie wzór.

Na pewno komuś się przyda

wzór wyjmaka.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności