Skocz do zawartości
szczurek2896

log passat b5 1.8T AEB '97r.

Rekomendowane odpowiedzi

brakuje 003+025 dynamicznego. 008 statycznego, sekundowego dosłownie.  Logi dynamiczne robi się do odcinki także 002+007 do poprawy.  
Pytanie zasadnicze to co chcesz z logów wywnioskować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za zainteresowanie tematem :), dzisiaj dorobię te logi, wczoraj nie zrobiłem do odcięcia bo mi pasa prakło. Z logów chcę wywnioskować w jakim stanie jest przepływka i sonda, oraz w możliwym stopniu w jakim stanie jest silnik i dmuchawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logi robimy do odcinki, w tych co dałeś wygląda że powinna być seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbo mogło by minimalnie szybciej, ale na prawde minimaalnie. Natomiast przepływ jest za duzy. Trzeba spr czy przepłwyka siedzi orginalna. We wskazaniach sondy też mi się jedna rzecz nie podoba, ale zacznij od tej przepływki, obejrzyj odmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbo mam wsadzone k03s na seryjnym programie zamiast k03 może to powoduje za duży przepływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ok, przez to ze masz k03s może być większy przepływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba jechać na chip i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu w pewnym momencie pokazuje że jest ubogo. Zaraz po wciśnięciu gazu. Ale tak mi się wydaje że to też może być kwestia turbiny.

Edytowane przez zwonko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta turbina powoduje większy przepływ, więc trochę więcej dmucha niż fabryczna, czy jest możliwe że auto dostało z nią trochę więcej mocy niż fabryka bez grzebania w programie, czy raczej zostało przy fabrycznych parametrach i jest delikatnie przeładowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności