Skocz do zawartości
two_pac

Elektryczne lusterka do Passata B3 - zamiennik

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatniej przejażdżce mojej siostry mój pasio stracił lewe lustro ( i Hyundai jadący z naprzeciwka też ) oczywiście z winy mojej siostry :przestraszony: zamyśliła się czy zagapiła i cud, że czołówki nie było :zalamany:

 

Teraz pytanie: czy taki zamiennik już ktoś montował?

 

http://allegro.pl/item164004976_vw_passat_b3_b4_88_96_lusterko_elektryczne_nowe.html

 

Czy jest godny uwagi, bo gdzieś tu w innym poście chyba Jafo pisał żeby nie kupować zamienników bo lustra trochę zniekształcają obraz. I czy taki zamiennik się zaraz nie zepsuje?

 

2 Pytanie: Pisaliście już że lustra od B4 są takie same jak B3. Ale chyba pokrętła regulacji elektrycznych lusterek mają inne, więc czy wtyczki też są takie same i jak kupie oryginalne lustro od B4 to na pewno wszystko będzie pasowało i wtyczki do regulacji do mojej B3? :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Debel_007

Ja u tego gosica allczesci zakupiłem jakis czas temu lusterko sterowane recznie do paska b4 bo zrobiłem to co Twoja siostra i nie moge powiedzieć ze jest z nim cos nie tak.Mi w nim wszystko odpowiada i nie powiem ze zniekształca obraz moze Jafo miał taki przypadek bo wiadomo ze są zawsze jakies buble w produkcji danego produktu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o samym lusterku a nie o obudowie.

Lusterko, mimo, że asferyczne, to i tak jest niedokładnie wykonane. W porównaniu z asferycznym oryginałem rożnica jest kolosalna.

Jeśli obudowa do wymiany, to trudno, natomiast nigdy nie kupię lusterka produkowanego u nas jako zamiennika. Może tylko mój egzemplarz. Wolę używany oryginał, niź nową podróbkę-zamiennik.

I takie wyjście polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do 2 mojego pytania? Jak kupie od B4 wszystko jest to samo i wtyczki itp. ? Jednym słowem czy mogę kupić używkę od B4 i montować ? A i jeszcze jedno czy jak kupuję elektrycznie sterowane to zawsze jest ono podgrzewane ? ( bo takie miałem i też chcę by było podgrzewane )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B3, B4 -myślę, że są takie same.

Jeśli chodzi o matę grzewczą, to musisz sie niestety zorientować. Napewno dostaniesz odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kupiłem w końcu zamiennik z tej aukcji ponieważ używane lusterka jeśli są to przeważnie prawe :hyhy: widocznie nie tylko moja siostra lubi się przytulić autem do innego nadjeżdżającego z przeciwka. Zamiennik okazał się firmy TYC. Jest całkiem w porządku, wykonany solidnie tak na 5-, mechanizm chodzi zdrowo i co najważniejsze szkło asferyczne co też ciężko dostać w używkach. Cena też satysfakcjonująca - 104 zł, gdzie używki chodzą po 80 -90 zł :przestraszony: Mam tylko nadzieję że szkło będzie się opierało korozji ;) jeśli tak to przy tej cenie nie ma się co zastanawiać jeśli nie znajdziemy używki w idealnym stanie. Ogólnie jak na razie polecam. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności