Skocz do zawartości
Odkrywczy

B6: 2.0 Tdi 140km czy 170km

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tu nowy i nie do końca wiem czy w dobrym dziale dodaję moje zapytanie. Jeżeli to nie ten dział to przepraszam.

Moje pytanie dotyczy Passata B6. Chciałbym kupić wcześniej wspomniane auto i mam na oku Passata b6 sedan 2.0tdi 140km 32tys przebiegu udokumentowane i sprawdzone w serwisie vw w auto pochodzi z 2007 roku i miału już wymieniane pompo wtryski w ramach akcji wymiany pompo wtryskiwaczy. Auto jest w wersji trendline lub comfortline.

Drugi Passat to wersja 2.0 Tdi 170km z 2006 roku. przebieg 90tys udokumentowane i sprawdzone również w serwisie vw. Ten Passat też miał wymieniane pompo wtryskiwacze w ramach akcji. Wyposażenie modelu to wersja highline.

Pytanie który silnik jest mniej bezawaryjny. Jakie dolegliwości mają obydwa silniki. Który bardziej polecacie?

Auto będzie używane w małym mieście jak i na trasach 30-40km około 3-4 razy na tydzień.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moc nie ma znaczenia. Lepsze te ktorego stan lepszy. Ale jeżeli nie pomyliłeś się z przebiegiem jaki podałeś, to coś jest raczej nie tak z tymi autami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 140 i 170 oba sprawują się wzorowo. 170KM daje nieco więcej radości z jazdy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności