Skocz do zawartości
yrapo

Zerwana (?) śruba koła rozrządu - okazja czy mina?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Jeżeli to zły dział to proszę o przeniesienie ale znajomy poszukuje auta i natrafił na ogłoszenie uszkodzonego Passata [KLIK].

Orientuje się ktoś czy:

-naprawa takiej usterki jest w ogóle opłacalna (równie dobrze może być zerwany gwint dla śruby mocującej koło, weźmy pod uwagę gorszy scenariusz)?

-czy możliwe jest, że tak jak pisze sprzedawca, silnik nie miał kolizji?

Ciekawa rzecz jaką zauważyłem to taka, że zdjęcia wnętrza (konkretnie zegarów) są na uruchomionym silniku - czyżby archiwalne celem ukrycia rzeczywistego przebiegu? Albo może sprzedawca wiedział już wcześniej o usterce, teraz rozsypało się całkiem i sprzedaje?

 

Czekam na Wasze opinie!

By marcin_pesel,

przeniesione w odpowiedni dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie za ta cene sie nie oplaca. Bo gdyby byla sruba itp to przeciez koszty sa nie duze naprawy a ktos jednak woli sprzedac, zwlaszcza ze juz rozmawial o tym z mechanikiem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby naprawa była tak prosta jak opisuje sprzedający to by to zrobił, więcej niż pewne że tłoki spotkały się z zaworami. Jak na auto z silnikiem do remontu/wymiany cena za wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno głowica do remontu. Koszt około 1500zl z robotą. 

Auto może i nie tanie ale wygląda na mało zmeczone. Ja bym negocjował cenę i brał go od ręki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ta resztę śruby da się z walka wykręcić,no i chciałbym tego wariata co ja dokręcał zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by kosztowal 5-6tys to wtedy nawet caly silnik z przekladka 2-2,5 i masz za 8-9spoko autko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze ten silnik był wart czegokolwiek z niezerwaną śrubą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten silnik to dno ,nie zdziwił bym się gdyby to sam właściciel na sztukę ten temat didal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności