Skocz do zawartości
Guapo

Wymiana stacyjki kodowanie imobilajzera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panowie.

Mój problem polega na tym , iż zgubiłem jedyny pilot z kluczem do mojego passata. Autko po wielu miesiącach tzw przygotowań czyli zakupu potrzebnych części, materiałów i zjechania z aut które robię klientom zacząłem ogarniać pod względem blacharskim i lakierniczym. remont mojego paszteta trwał ok 3 tyg i w tym czasie zagubiłem jedyny komplet kluczy...

Autko mam u siebie na hali ( jedno dobre) z skreconymi kołami i zablokowaną kierownicą oczywiście otwarte ( na moje szczęście). Niestety na dzień dzisiejszy nie mam środków aby po vinie ogarnąć całą sytuację w aso ( narodziny córeczki 13 września).

Do sedna.

Jak wymienić wkładkę stacyjki przy zablokowanej kierownicy.

Jak ogarnąć temat imobilajzera

Wiem, że temat jest kontrowersyjny ( bo to zabezpieczenie) dlatego mogę z kim porozmawiać na wiadomości prywatnej i wysłać zdjęcia mojego autka jak i potwierdzić, że jestem jego właścicielem .

Pozdrawiam i proszę o szybką jeśli to możliwe odpowiedz

IMG_20171022_182931.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup cała kolumne kierowniczą ze stacyjką i kluczykiem jest tego pełno na alle... Z immo też sprawa prosta, jak już wymienisz stacyjke jeśli kupileś kolumne z przed lifta to poprostu wyciągasz PIN z licznika a potem VAG-COM lub VCDS i kodujesz nowy kluczyk i po problemie. Jak wyciagnac PIN i zakodować kluczyk jest na forum wszystko :) Jeśli kloumna z kluczykami z po lifta to musisz nowa pastylke crypto 48 kupić i wsadzić w kluczyk/pilot i zakodowac :)

Edytowane przez rekinek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności