Jump to content
mateo2558

Podsufitka z 3bg do 3b kombi/sedan -różnice

Recommended Posts

Witam, szukam i szukam ale nic konkretnego nie znalazlem, potrzebuje odp, czy podsufitka z fl'a pasuje do zwyklego 3b? 

Bo wszedzie gdzie szukam 98% jest do fl'a, a nie zwyklego;/ 

i czy sloneczniki tez beda pasowac.? Bo nie wiem czy w np fl nie ma ich innego rozmiaru i czy wtedy te z 3b beda normalnie tam pasowaly?

Lampki itp, czy to wszystko podejdzie do 3b. 

Dzieki

Witam czy podsufitka do b5 sedan 1997r. jest taka sama jak b5 FL sedan?? bo wizualnie na foto są takie same ale nie wiem czy może wymiary są inne albo kąt zagięcia dachu. proszę o odpowiedz bo moja materiał opiera mi się na głowie.

szukajac info na temat kombi trafialem na opinie o samym sedanie i ze sa inne, ale moze ktos sie wypowie, no i moze usun ten temat i poprostu podepnij pod moj ? 

Spoiler

By marcin_pesel,

połączyłem tematy i zmieniłem nazwę

Witam. Mam dosc nietypowe pytanie. Zna ktos rozmiary podsufitki w sedanie przed liftem? Chodzi mi o najszersze i najdluższe miejsce. Nie mam jak tego zmierzyc bo bede w domu dopiero w piatek a tapicer ktory bedzie mi oklejał nowym materiałem pilnie potrzebuje rozmiarów zeby zamowic materiał. Z góry dziekuje.

Dnia 9.07.2018 o 12:15, blazej_0703 napisał:

Witam. Mam dosc nietypowe pytanie. Zna ktos rozmiary podsufitki w sedanie przed liftem? Chodzi mi o najszersze i najdluższe miejsce. Nie mam jak tego zmierzyc bo bede w domu dopiero w piatek a tapicer ktory bedzie mi oklejał nowym materiałem pilnie potrzebuje rozmiarów zeby zamowic materiał. Z góry dziekuje.

Hej. Powiesz mi jak wyciągnąć podsufitkę z SEDANA ? Ja mam B5 z 98r. (przed liftem). Chodzi mi jedynie o samo wyjecie z auta (bo jak rozkręcić to wiem). Czy da się wyciągnąć przez bagażnik z opuszczonymi siedzeniami ? Czy trzeba wycinać przednia szybę ?

I  czy do wersji B5 98r. przed liftem SEDAN pasuje podsufitka z FL SEDAN ?

Edited by zoneezonee