Skocz do zawartości
kam91

Passat CC kilka pytań/ ASR/IMMO/DEKOR/Wspomaganie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem od prawie 2tyg Passata cc 2011 2.0 tdi 170km DSG. Autko śmiga jak szalone, jest pare rzeczy które chciałbym wymienić bądź naprawić.

Pierwsza sprawa to to, że podczas kręcenia kierownicą(np zawracanie) słyszą takie tarcie jak by coś się dostało w mechanizm i szoruje, nie wiem czym mogę to wyczyścić/naoliwić i gdzie?

Druga: ASR nie działa jak należy albowiem podczas mocnego ruszania sucho/deszcz/piasek koła mielą się i widze tylko migającą kontrolkę pokazującą działanie ASR a na obrotach moge sobie falować i sypać piaskiem, w innych moich autach była od razu blokada i nie dało się.

Trzecia: Mam zamiar zmienić radio mam aktualnie RNS 510 tylko bez nawi..chcę albo kupić identyczne z nawi bądź coś androida, co polecacie bardziej ?

Czwarta: Myślałem o dodaniu oświetlenia Dekorów na biało lub delikatną czerwień, ktoś się tym bawił albo jest spod Warszawy ? może jakoś się dogadamy i pomożesz mi w założeniu ?

i Piąte ostatnie: Świeci mi się błąd Immobilizer Activ. Nie mogę go ominąć i wejść w zadne menu. Samochodem jeżdżę ciągle, nie gaśnie nie ma problemu z odpalaniem bądź ryglem.

Zmieniłem baterie w pilocie, podłączałem do kompa, usunięte błędy komputer wskazuje błędów 0 a komunikat nadal świeci, akumulator został odłączany i nadal nic, sam mechanik się zdziwił co może być nie tak, proponował jechać do ASO zeby oni podłączyli i wgrali od razu najnowsze oprogramowanie auta. 

 

Z góry sory jeśli nie ten temat, ciężko znależć jakies dobre forum VW mam nadzieje ze tu dobrze trafiłem :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do szurania przy skręcaniu kołami to może być kilka przyczyn. Jest kilka tematów do tego i jak wpiszesz w szukajkę w prawym górnym rogu " maglownica Passat b6" to Ci je pokaże i tam w kilku tematach poczytaj.

Druga sprawa to u mnie mogę mieć gaz do dechy a i tak nie wejdzie na obroty, chyba że przyczepność złapie. Ja mam zwykła skrzynię, niech się jeszcze wypowiedzą osoby z DSG ale chyba powinno tak samo ograniczać moc na kołach. 

Trzecie Twoje pytanie... RNS 510 bez navi?... hmm  no ok, tu może coś znajdziesz :

 Pytanie czwarte, te tematy Ci pomogą, jak coś pisz w tematach :

Piąte pytanie do fachowców, komunikat masz na wyświetlaczu licznika? Kiera multi? Ktoś coś grzebał?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, matiaskozlowski napisał:

Tez mnie zdziwilo ze rns510 nie ma nawigacji. A moze to jakas podroba?

A masz takie przyciski na radiu jak: MAP, NAVI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjecie tej Navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, matiaskozlowski napisał:

No u mnie sa

No to masz nawigację. Może nie aktywna, zablokowana?

Edytowane przez 77Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2017 o 12:36, Wolfe napisał:

Wrzuć zdjecie tej Navi.

post wyżej, zerknij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co jest post wyżej to nie jest rns tylko rcd bez navi, nie klawiszy navi, map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności