Skocz do zawartości
fonx

interfejs diagnostyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.10.2017 o 20:27, maniujr napisał:

ja mam odkupiony od kolegi 
http://e-service.info.pl/VAG002.html

+VCDS beta 11. działa bdb win 7/8/8.1/ 10, nie raz juz tyłek ratował w szczególności z komunikatem "steering column lock defective". dziś zamierzam to zrobić :D( żona marudzi ze nie może się z dziećmi ruszyć z domu ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę off, sorki

czy jest jakaś osoba posiadająca VCDS z forum/klubu mieszkająca w Łodzi lub okolicach, która znalazła by chwilę czasu aby dopomóc w diagnozie, proszę o kontakt w PW, pozdrawiam kruszan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego vaga polecacie do ok 200zł ?? Auta to passat 2007r, passat 2008 i octavia 2 2010r. Jest tego multum może coś polecicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednio od "producenta" będzie dwa razy taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystkie programy z tym zadziałają ? Czytałem że tylko z tym dołączonym....jakiś link ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica z jakim zadziała skoro chcesz używać tylko z wymienionymi autami? ;)

Wada zakupów w chinach to czas oczekiwania, tu dopłacasz 100 PLN i masz w tydzień ja się już przejechałem raz, i wolałem zamówić tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy licznik, wszystko super, działa jak należy ale...potrzebuje popchnąć przebieg do przodu bo nowy licznik ma mniej przejechanych km. Czy jakiś kabel w miarę sensowny cenowo ogarnie takie coś ? Jest tego sporo na allegro i ali. Bo przecież ceny korekty zabijają klienta który chce tylko być uczciwy...Ewentualnie ma ktoś taki kabel i poratuje uczciwego usera ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żebyś napisał skąd jesteś....

Jeśli sprawa dotyczy Passsta z profilu to w tym roczniku siedział już Micronas, a może dałeś jeszcze nowszy licznik to NEC i byle czym z allegro nie zmienisz szafy.

Pod Lublinem zapraszam do siebie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sooorka. Małopolska/Śląsk a dokładnie Olkusz :) Licznik jest z 2006r, wymieniłem tylko na czerwony z dużym fisem bo nie miałem wcale kompa...Dzięki za propo ale to jednak kaaawałek :( Zapraszam na wycieczkę do Krakowa, mogę robić za przewodnika :))))

Edytowane przez sPiDeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebiegu licznika nie ruszysz nawet oryginalnym vcds-em. To jest możliwe tylko gdybyś zakładał licznik z zerowym przebiegiem. Niestety najtańsza opcja to wysupłanie tych 150 złotych za korektę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie nie pocieszyłeś....jakby jednak ktoś coś miał odpowiedniego do tej operacji to proszę o info, mogę z tym poczekać do wiosny więc temat nawet za miesiąc aktualny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2018 o 20:28, sPiDeK napisał:

No to mnie nie pocieszyłeś....jakby jednak ktoś coś miał odpowiedniego do tej operacji to proszę o info, mogę z tym poczekać do wiosny więc temat nawet za miesiąc aktualny :) 

Jak jesteś dalej zainteresowany , mogę ci ustawić przebieg .Często jestem w Sosnowcu ,będziesz miał w miare blisko . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki potrzebuję program i interfejs żeby zgrać wsad z licznika po obd chodzi mi o białe zegary

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem. Jak chcesz tylko do passata to lepiej kup vcdsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Jestem z  tego tematu zielony jeżeli wybrałem złą podgrupę proszę o przeniesienie. Panowie chciałbym mieć urządzenie do diagnostyki swojego samochodu Passata B6 bądź rodziców samochód. Nie wiem czy trzeba mieć komputer własny i do tego oprogramowanie jakieś czy są do tego już gotowe urządzenia. Prosił bym was o wyjaśnienie mi tej kwestii oraz koszty takiego zakupu. Proszę o wyrozumiałość dla was to może codzienność dla mnie to temat rzeka. Chciałbym się czegoś nowego dowiedzieć nauczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, hrabia napisał:

Witam!

Wydaje mi się, że na początek to będzie najlepsze https://viaken.pl/pl/skaner-vscan-vag-mini-z-obsluga-can-j-polski.html

Super. Oby tylko zdał egzamin chyba że macie coś jeszcze do zaproponowania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności