Skocz do zawartości
fonx

interfejs diagnostyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mam oryginał z obd2.pl czyli jak odkupie u nich k-linie za 300zl to będzie połączenie z tym sterownikiem tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 delphi ds150e  panowie tym za czołem  się bawić i daje rade 

Edytowane przez crisss666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. kupiem interfejs chinola HEX-V2 . program vcds 18.2.1 . program zainstalowany pomyślnie interfejs widzi ale po podłączeniu do samochodu wyskakuje komunikat interfejs wykryto. stan- nie podłączony do samochodu. raz udało mi się połączyć ale podczas diagnozy łączność była przerywana. postanowiłem wyłączyć program i podłączyć wszystko jeszcze raz ale nie udało mi się już nawiązać łączności ze sterownikiem samochodu. czyżbym robił coś nie tak czy interfejs jest zrąbany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagraj mi filmik jak to wygląda.Wszystko da się naprawić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu kabla pod USB interfejs świeci na zielono mimo że nie jest podłączony do gniazda OBD2. Świeci cały czas. Czy tak się powinny zachowywać diody? Wydaje mi się że gdy jest podłączony do USB to powinien świecić na czerwono a po podłączeniu do OBD2 na zielono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

posiadam moduł HEX-v2 Dual-K & CAN, który działał mi bezproblemowo tylko i wyłącznie z VCDS-AKP-17.1.3-Installer zakupionym na OLX, gdzie po instalacji do folderu podkładało się plik ftd2xx.dll. i vcdsloader.exe wszystko działało na Win10 Home 64bit. Teraz po dłuższym czasie nieużywania i po nowej instalacji Win10 Pro 64bit nie mogę go uruchomić, po kliknięciu w TEST nie widzi modułu. pobierałem zestaw podany przez kolegę crisss666 i ta wersja u mnie nie działa - nie widzi modułu. Na wersji Win10 Home mogłem aktualizować do nowszej wersji, ale był problem z kodowaniem, bo nie wyświetlało informacji, po powrocie do 17.1.3 wszystko hulało. zapodział mi się tez gdzieś plik VCDSLoader.exe który był dołączony do zestawu.

proszę was o poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, imperialdragon napisał:

witam wszystkich.

posiadam moduł HEX-v2 Dual-K & CAN, który działał mi bezproblemowo tylko i wyłącznie z VCDS-AKP-17.1.3-Installer zakupionym na OLX, gdzie po instalacji do folderu podkładało się plik ftd2xx.dll. i vcdsloader.exe wszystko działało na Win10 Home 64bit. Teraz po dłuższym czasie nieużywania i po nowej instalacji Win10 Pro 64bit nie mogę go uruchomić, po kliknięciu w TEST nie widzi modułu. pobierałem zestaw podany przez kolegę crisss666 i ta wersja u mnie nie działa - nie widzi modułu. Na wersji Win10 Home mogłem aktualizować do nowszej wersji, ale był problem z kodowaniem, bo nie wyświetlało informacji, po powrocie do 17.1.3 wszystko hulało. zapodział mi się tez gdzieś plik VCDSLoader.exe który był dołączony do zestawu.

proszę was o poradę

https://rapidu.net/4328106327/VCDS-Release-18.2.0-English-Polish.rar pobierz z tego linku i musi działac

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, crisss666 napisał:

 

witaj crisss666, pobierałem ten pakiet z twojego linku z poprzednich postów jak i z tego. Niestety
nie poszło to u mnie, całe szczęście, że znalazłem paczkę .rar która otrzymałem po zakupie, problemu narobił Windows Defender, który potraktował vcdsloadera jako wirusa i mi go sprzątnął.

Cytuj

 

 

Edytowane przez imperialdragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, imperialdragon napisał:

witaj crisss666, pobierałem ten pakiet z twojego linku z poprzednich postów jak i z tego. Niestety
nie poszło to u mnie, całe szczęście, że znalazłem paczkę .rar która otrzymałem po zakupie, problemu narobił Windows Defender, który potraktował vcdsloadera jako wirusa i mi go sprzątnął.

 

W tym linku był wszystko i działa na 100% tylko przy pobieraniu wyłącza się antywirusa i Windows Defender bo odrazu ci wykasuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, crisss666 napisał:

W tym linku był wszystko i działa na 100% tylko przy pobieraniu wyłącza się antywirusa i Windows Defender bo odrazu ci wykasuje 

wyłączałem antywirusa i połączenie z internetem zgodnie z instrukcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie jaki kabel i vcds jak również skąd to kupić aby łączyć się  vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną: ORI

-VCDS 19.6.1 EN  Ross Tech

-VCDS AKP 18.9.1 ADAKO

Lub

-OLX PL

-Aliexpress 

-Ebay

-OBD2Cartool

Po zapoznaniu się z cenami wybór należy do ciebie. 

 

 

Edytowane przez Mario11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Mario11 napisał:

Na chwilę obecną: ORI

-VCDS 19.6.1 EN  Ross Tech

-VCDS AKP 18.9.1 ADAKO

Lub

-OLX PL

-Aliexpress 

-Ebay

-OBD2Cartool

Po zapoznaniu się z cenami wybór należy do ciebie. 

 

 

Osobiście którą opcję polecasz?

Pierwsze co przychodzi mi do wyboru to olx. Warto? 

Dużo osób mówi Ali ale ja nigdy tam nie robiłem zakupów co więcej wczoraj próbowałem znaleźć i nic nie znalazłem tam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu na forum jakikolwiek użytkownik oryginalnego VCDS? Mam deal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam oryginalny interfejs HEX-CAN ADAKO. Dawno nie siedziałem w temacie, może mi ktoś w dwóch zdaniach napisać do którego roku ten kabel obsługuje samochody?

Widzę, że program nadal się aktualizuje i kabel na nim spokojnie chodzi. Nawet jakiś firmware się w nim zaktualizował. Pytanie tylko czy robi wszystko jak do tej pory czy ma już ograniczenia w porównaniu do produktu jaki obecnie sprzedają?

 

Dzięki z góry za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info ze strony Adako: Wersja 18.9.1, data dodania: 05.02.2019. Wersja danych: 20190205. To oznacza że powinna uwzględniać auta do 2018 i początek 2019.

Możesz też do nich zadzwonić albo napisać ale teraz mają przerwę wakacyjną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pisałem do nich, czytałem, że mają przerwę dlatego jeszcze u was spytałem.

 

Dzięx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

chcę kupić vcds, macie jakieś sprawdzone źródło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności