Skocz do zawartości
fonx

interfejs diagnostyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Proszę was o pomoc, potrzebuje jakiegoś interfejsu do obsługi passata b7 2011 rocznik. Jaki mam wybrać, żeby był kompatybilny z nowszymi autami. Potrzebny mi interfejs + oprogramowanie którym mógł bym sczytać błędy i robić adaptacje podeślijcie mi proszę linka z allegro który by się nadawał bo tego tyle jest że nie wiem co wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

http://vag-com.pl/index.php?mod=sklep

http://vag-com.pl/index.php?mod=sklep&item=27

 https://www.google.com/search?lei=R3LLYeyAE8borgSCx4fYCA&q=ADAKO VCDS&ved=2ahUKEwiswILEqYf1AhVGtIsKHYLjAYsQsKwBKAF6BAgsEAI&biw=1366&bih=625&dpr=1

https://www.obd2.pl/

"Lub ewentualnie" 

Na poprzedniej stronie masz 4 działające linki z VCD$ hex-can na Aliexpress. A jak chcesz drożej ale szybciej to przejrzyj "OLX". (na alledrogo nie ma)

 

Edytowane przez Mario11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie doświadczenie z zakupem VCDS z Olx? dalej można mieć problemy za wiadomo co jak kiedyś z allegro? pytam, bo szukam, chcę kupić, ale widze że pojawiły się aukcje z zamazanymi logo i dopiskiem dla kancelarii że produkt nie podrabiany nie kopiowany. Przecież to jawna kpina. Da się to kupić bez kłopotów? na ori dla prywatnej zabawy mnie nie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja kupiłem na ali ,mam go już z rok i świetnie śmiga jeśli nie potrzebny na już .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zakupione rzeczy z Aliexpress są oclone i opodatkowane, więc bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, niko17424 napisał:

Wszystkie zakupione rzeczy z Aliexpress są oclone i opodatkowane, więc bez problemu

nie wszystkie .

jak masz naliczane cało, to masz  tam wzmianke ,

a jak nie ma - bo jest np droższe niz 100euro czy jakos tak, to nie jest naliczane, ibedzie naliczone przy dostawie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.buyer_waiting_review.0.0.651c6c1bRnQxcC&orderId=8143935939385059&productId=4000988167099

 

Panowie ja kupilem z tej aukcji. W passacie b7 2011 smiga.

Zaplacilem okolo 130 zlo nie placilem cla i przyszlo w okolo dwa tygodnie i jeszcze na dodatek zamawialem w okresie okolo swiatecznym.

Edytowane przez boczus130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie o kabelek do nowszego samochodu po 2019 roku. Kupiłem już kilka kabelków z eservice i ali i niestety nie działają

Ostatni miałem OBD2 VAG COM V20.4.1 STM32F414VGT ARM, który łączy się z modułami ale nic nie można wykonać - tak jakby nie rozpoznał samochodu. A w ogłoszeniu było niby napisane że obsługuje nowe platformy MQB, MSB, MLB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dren wesję VCDS kupiłbym jak najnowszą.... V22

Ja mam wersję V19.6 i Passata B8 z X.2017 czyta i koduje.

Edytowane przez rosol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym kupić klona. VAS 5054a. Podpowiecie może, zjaką wersję warto kupić?

Do obsługi passata b8, rocznik modelowy 2018. Chciałbym żeby interfejs zadziałał pod windows 10.

Widzę masę wersji w różnych cenach, a tu jak z innymi interfejsami, diabeł tkwi w szczegółach. 

Będę wdzięczny za podpowiedzi, najlepiej jakiś link do aukcji.

Edytowane przez JanekM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.09.2023 o 11:38, JanekM napisał:

A ja chciałbym kupić klona. VAS 5054a. Podpowiecie może, zjaką wersję warto kupić?

Do obsługi passata b8, rocznik modelowy 2018. Chciałbym żeby interfejs zadziałał pod windows 10.

Widzę masę wersji w różnych cenach, a tu jak z innymi interfejsami, diabeł tkwi w szczegółach. 

Będę wdzięczny za podpowiedzi, najlepiej jakiś link do aukcji.

kup sobie lepiej VCDS , bo jak masz z wyborem vas takie problemy, to z obługa odis bedziesz miał ich x 5 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.09.2023 o 06:45, Major napisał:

kup sobie lepiej VCDS , bo jak masz z wyborem vas takie problemy, to z obługa odis bedziesz miał ich x 5 

Oj no nie każdy urodził się z pełną wiedzą w jednym palcu na temat wszystkich złącz i oprogramowania - kiedyś trzeba się tego po prostu nauczyć :)
Mam i używam OBD11 i CarScanner, więc VCDS już do niczego mi niepotrzebny, a do pewnych rzeczy to już nie wystarcza dlatego pytam o VAS, może ktoś jednak coś podpowie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności