Skocz do zawartości
fonx

interfejs diagnostyczny

Rekomendowane odpowiedzi

@Eldar,jak wrażenia z korzystania odbEleven??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie narzekam, klienci również.

Bez kombinacji, wpinasz w gniazdo i działasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar zakupić skaner do mojego paska i znalazłem coś takiego: https://allegro.pl/profesjonalny-vag-v-scan-5053-its-can-j-polski-i4887731309.html

czy może ktoś podpowiedzieć czy będzie to kompatybilne z moim autem VW Passat B7 1,6 TDI 105KM 2012r. ?

Czy może coś takiego: https://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-vag-obdeleven-pro-bluetoot-i6943334378.html

Edytowane przez michasrks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie skanera VAG5053 ITS z pierwszego linka ,to moim zdaniem nie warto - brak długiego kodowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JurekW napisał:

Odnośnie skanera VAG5053 ITS z pierwszego linka ,to moim zdaniem nie warto - brak długiego kodowania.

Generalnie chodzi mi o to by skaner potrafił precyzyjnie odczytać błędy i je wykasować, nadał się do wymiany klocków hamulcowych itp. Skaner typowo do "domowego użytku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o radę czy to urządzenie wystarczy mi do diagnozy mojego Passata i drugie pytanie czego nim nie zrobię czy jakieś istotne funkcje jednak nie zostaną nim zdiagnozowane ?

https://viaken.pl/pl/nowy-vag-v-scan-5053-its-adapter-obd1.html

A jeżeli mogę kupić cos w podobnej cenie ale pozwalające na głębszą diagnostykę to bardzo proszę o pomoc w zakupie

Edytowane przez arturzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dojścia do  VAG COM 17.8.1 VAGCOM 18.2.0 VCDS Interfejs USB. Pisac na pw

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do 18.2.1 i 18.9.0 .Ha,ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, crisss666 napisał:

Panowie mam dojścia do  VAG COM 17.8.1 VAGCOM 18.2.0 VCDS Interfejs USB. Pisac na pw

 

 

Na USB 3.0 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy ma dojscia jak zamówi u MYfrienda ryżowego za 90zł około i poczeka 2-3 tyg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam obdeleven. Koszt nie jest duży (tyle co tankowanie do pełna) legalne źródło i wszystko robi się z poziomu telefonu. Czyli zawsze jest pod ręką

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, truna napisał:

Ja polecam obdeleven. Koszt nie jest duży (tyle co tankowanie do pełna) legalne źródło i wszystko robi się z poziomu telefonu. Czyli zawsze jest pod ręką

Podpisuję się pod tym, również zakupiłem OBDeleven PRO i jestem zadowolony. Bardzo łatwo obsługa, jedynym minusem jest to, że niektóre funkcje nie są przetłumaczone na j. polski.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,mam od chińczyka i nie mam problemow wszystko szczytuje,podstawa wiedza instalowania i programowania.Wszystko można przez ten kabel zrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, crisss666 napisał:

Panowie,mam od chińczyka i nie mam problemow wszystko szczytuje,podstawa wiedza instalowania i programowania.Wszystko można przez ten kabel zrobić 

pod USB 3.0 działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić klona vcds 18.2 musi posiadać atmege162 i ftdi? Pytam ponieważ jakiś czas temu kupiłem 12.12.0 na Ali i niestety przy zapisywaniu longcoding np w navi nie przyjmuje go i myśle ze może być dlatego ze nie posiada atmegi. I jak to jest z odblokowanym bootloaderem? Faktycznie jak wsad się wysypie to można go wrzucić bez wylutowywania pamięci?

 

Mam tu przykłady 

Zobacz, co znalazłem w AliExpress
https://s.click.aliexpress.com/e/AYywvYz

 

https://www.olx.pl/oferta/kabel-diag-vw-vcds-18-2-1-polska-wersja-audi-skoda-seat-wysylka-24h-CID5-IDva3sw.html

 

https://www.olx.pl/oferta/interfersy-vcds-18-2-1-pl-v1-atmega162-bootloader-najlepszy-do-vag-CID5-IDvYqtM.html

 

oplaca się dopłacić i wziąć od naszego krajanina czy zaoszczędzić ponad 100 zł i wziąć z Chin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, crisss666 napisał:

Taki sam mam co w pierwszym linku na olx 

 

 

Mam rozumieć ze dwa są takie same czy brać ten co w pierwszym z  OLX.pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem w chinach też jak w tym pierwszym linku i działa elegancko. Moim zdaniem nie warto przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CULTUS3 napisał:

Ja zamawiałem w chinach też jak w tym pierwszym linku i działa elegancko. Moim zdaniem nie warto przepłacać.

Nie zdarzyło się ze czegoś nie zaprogramował lub nie zapamiętał kodowania? Mi się często pojawiał błąd „out of range”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było nigdy problemu. Używałem go na golfie 4, 3xB5FL 3xB6  i zawsze zakończone powodzeniem. A masz już tego w wersji PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności