Skocz do zawartości
matiaskozlowski

Passat CC - demontaż schowka na tylniej kanapie. Pomoc!

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam. Potrzebuje zdemontowac schowek tylniej kanapy ktory jest po srodku. Musze tam zajrzec bo nie chce sie zasuwac ta plastikowa roleta a nie chce czegos dodatkowego zepsuc. Pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schowek jest na zapadkach, od spodu się go demontuje.Podrywasz kanapę od przodu i wyciągasz z auta. Obracasz na koc i odblokowujesz zapadki.

Tu masz filmik jak zdemontować kanapę, zauważ że w 25 sekundzie nie może mocniej podnieść bo trzymają uchwyty które są na wysokości lewej dłoni w 28 sekundzie. Kanapę jak już poderwiesz z przednich mocowań musisz popchnąć w lini poziomej w stronę oparcia i dopiero ciągnąć do góry. Widać to w 29 sekundzie. Resztę opanujesz.

  U siebie wywaliłem schowek i leży gdzieś w stanie idealnym. Tapicer za 100 zł zrobił mi z deseczki, gąbki i skóry taką zaślepkę jak w tym linku, tylko tych prążków nie mam. http://archiwumalle.pl/vw+passat+cc+rozbudowa+tylnej+kanapy+5+osobowy-6_4468197225.html

Oparcie kupiłem za 300zł z CC 3 osobowego z 3 zagłówkami i pasem zwijanym bezpieczeństwa. Przy rejestracji auta kilka zdjęć na stacji, urząd komunikacji i auto jest na 5 osób. Podobno zamawiając auto można było dopłacić 100e i miało się 5 zamiast 4.  Obecnie mam kupioną kompletną tylną kanapę z oparciem 3 osobową ale niestety bez podgrzewania a zdecydowałem się tą opcję zostawić. Trzeba będzie ją odsprzedać, jak znajdę czas to wystawię. Czarna skóra z alakantarą pod tyłkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. Bardzo mi pomogles swoim postem i filmikiem. Dziekuje jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności