Skocz do zawartości
nitro666

diesel Sanki belka przednia passat b4 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupilem belke przednia sanki czy jak kto woli trawerze :) poniewaz moja pekla na spawach. Mam passata b4 1.9 tdi 95r szczeze nie wiem jaki mam numer silnika bo nie udalo mi sie znalesc numeru moje pytanie brzmi czy belka o numerze 357199315N pasuje do b4 dizla bo nigdzie nie moge tego znalesc a do mechanika ktory bedzie ja wymienial mam 80km a na szrot skad ja wziołem 5 bardzo prosze o jakies podpowiedzi. Kupiona belka ma dwa kielichy na poduchy w aucie z tego co mi sie udalo dostrzec tez sa dwie ale jak patrze na te sanki na alledrogo to widze ze sa rozne a opisy sa bez podstawowego info czy dizel czy benzyna.

Edytowane przez nitro666
Rozszezenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podany przez Ciebie numer dotyczy silników 1.8.

Dla 1.9 TDI mocowanie ma oznaczenie: 357199315R (stosowane w silnikach 2E,1Z, ACX,, ADY, AEK, AEP,, AFT, AGG, AFN,AHU z ręczną skrzynią biegów).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Próbuje teraz znalesc jakas róznice w tych belkach bo tak samo maja dwa kielichy na poduchy. Na zlom dzownilem nie maja takiej z tym numerem ale moge ta oddac. Jezeli ktos wie na czym polega roznica miedzy N a R bardzo prosze o podpowiedzi. Umowiony jestem z mechanikiem na poniedzialek jak belka nie podejdzie no to jestem w kropce. Moze ktos z Was ma ową do sprzedania?  

By jedrus,

Umieść ogłoszenie na giełdzie w dziale "Kupię części"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, jestem juz po wymianie tej belki. Dla potomnych belka o oznaczeniu 357199315N pasuje do b4 1.9 tdi 90 km. Po dociekliwym szukaniu odnalazlem tez numer silnika jest to 1z. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności