Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o bezpieczniki sterownika ogrzewania dodatkowego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilania odbiornika webasto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam w moim zestawieniu ze strony Forum takiego bezpiecznika:-||

Edytowane przez ciechu20
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem taką rozpiskę na forum i nic tu takiego nie widzę....

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy czy możecie mi pomóc otóż zamontowałem u siebie webasto thermo top c i jest problem bo webasto działa ale nie włącza mi nawiewu climatronica nie wiem czy trzeba cos programować lub gdzie leży przyczyna co sprawdzić żeby to ruszyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam Bt 2.0TDI chciałbym zamontować webasto. Od razu piszę, że sam tego na pewno nie zrobię więc szukam warsztatu lub kogoś kto mi to ogarnie na Śląsku. Teraz pytanie czy kupować oryginał używkę czy uniwersalne nowe ? Co lepsze z praktyczo-technicznego punktu widzenia, a co wyjdzie lepiej cenowo ?

Jak ktoś ma godny polecenia warsztat lub osobę to bardzo proszę o namiar. Jak wiecie ile to wszystko ostatecznie powinno kosztować to też proszę napisać z jakim kosztem muszę się liczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.02.2018 o 18:52, Shark44 napisał:

Panowie, mam Bt 2.0TDI chciałbym zamontować webasto. Od razu piszę, że sam tego na pewno nie zrobię więc szukam warsztatu lub kogoś kto mi to ogarnie na Śląsku. Teraz pytanie czy kupować oryginał używkę czy uniwersalne nowe ? Co lepsze z praktyczo-technicznego punktu widzenia, a co wyjdzie lepiej cenowo ?

Jak ktoś ma godny polecenia warsztat lub osobę to bardzo proszę o namiar. Jak wiecie ile to wszystko ostatecznie powinno kosztować to też proszę napisać z jakim kosztem muszę się liczyć.  

I jak udało Ci się? ktoś coś odpowie, bo też interesuje mnie ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie mam webasto termo top C analogowe chcę go zamontować do passata b6 może mi ktoś napisać gdzie wspiąć kabel do zalanczania wiatraka w klimatroniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Wczoraj próbowałem załączyć websato - rano działało bez problemu, po południu włączyłem je znowu z pilota, ale po wejściu do auta nie działało. VCDS nie mogł się połązyć z 18 - okazało się, że bezpiecznik 20A nr 43 jest spalony.

Wymieniłem bezpiecznik ale jak tylko próbowałem go włożyć od razu się spalił.

Czy możecie pomóc gdzie możże być potencjalne zwarcie? Jakieś przekaźniki, instalacja, czy sam piec? Macie pomysły jak podejść do tematu.

---------------------EDIT--------------------

 

Padł piec. Wymieniłem na nowy i wszystko działa. Stary wyglądał jakby lał się z niego płyn chłodzący.

Edytowane przez r0mek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności