Skocz do zawartości
Nazgul94

Projektory logo VW świecą przy zamkniętych drzwiach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupiłem projektory led z logiem VW, problem pojawia się po zamknięciu drzwi i włączeniem alarmu, wtedy projektory zaczynają świecić, nie na pełnej mocy jak podczas otwarcia drzwi, lecz jest to trochę irytujące... Co może być tego przyczyną ? Mam nadzieje ze rano aku nie będzie pusty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2017 o 22:21, Nazgul94 napisał:

Witam.

Zakupiłem projektory led z logiem VW, problem pojawia się po zamknięciu drzwi i włączeniem alarmu, wtedy projektory zaczynają świecić, nie na pełnej mocy jak podczas otwarcia drzwi, lecz jest to trochę irytujące... Co może być tego przyczyną ? Mam nadzieje ze rano aku nie będzie pusty .

Led ma mniejszy pobór energii niż zwykła lampka - może tam płynąć mały prąd i świecić. Nie dałeś szczegółów jak to podłączyłeś i co to konkretnie jest a fusy się skończyły więc nawet nie ma z czego powróżyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2017 o 20:14, jerzalke napisał:

Led ma mniejszy pobór energii niż zwykła lampka - może tam płynąć mały prąd i świecić. Nie dałeś szczegółów jak to podłączyłeś i co to konkretnie jest a fusy się skończyły więc nawet nie ma z czego powróżyc.

Są to projektory montowane w oryginalne miejsca lampek, za pomocą tej samej kostki. Dodam też, że czasem podczas otwarci drzwi, świecą tak samo słabo jak przy zamkniętych oraz czasem wgl. mi nie działa oświetlenie wnętrza, schowka itp. a za jakiś czas znowu wszystko normalnie się pali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to znak, żeby ten agro tuningowy dodatek wymontować :hyhy

Takie rzeczy to do bentleya albo lambo ale nie do paska b5 9_9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nazgul94 napisał:

Są to projektory montowane w oryginalne miejsca lampek, za pomocą tej samej kostki. Dodam też, że czasem podczas otwarci drzwi, świecą tak samo słabo jak przy zamkniętych oraz czasem wgl. mi nie działa oświetlenie wnętrza, schowka itp. a za jakiś czas znowu wszystko normalnie się pali.

Masz problem z modułem komfortu, albo zimnymi lutami w zamkach, albo przygnitą wiązka. A jeśli chodzi o samą lampkę to bym wrzucił rezystor w szeregu jakiś nieduży i tyle. 

42 minuty temu, StreamHD napisał:

Może to znak, żeby ten agro tuningowy dodatek wymontować :hyhy

Takie rzeczy to do bentleya albo lambo ale nie do paska b5 9_9

O gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności