Skocz do zawartości
Omerta

Nie działa zamykanie tylnej klapy passat b5 97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak zły dział przenieście. To mój pierwszy post na tym forum więc wybaczcie za niedociągnięcia. Przeczytałem już wiele stron o podobnych problemach ale niestety nie mogę znaleźć odpowiedniego więc nie piszcie żebym szukał.. 

A więc. Passat 97 r kombi. Nie działa mi zamykanie tylnej klapy. Jest zawsze otwarta. Przy zamknięciu samochodu z pilota słychać że coś się dzieje w tylnej klapie ale jest cały czas orwarta. Gdy próbuje zamknąć manualnie samochód się zamknie poza tylna klapa.. prąd dochodzi. Moduł komfortu ok. Nie działało mi oświetlenie wewnątrz więc musiałem się do niego dostać i polukrować kable. Wszystkie ok. Bezpieczniki sprawdzone. Wymieniłem cały siłownik bo akurat miałem zapasowy, podziałami ale tylko na chwilę. Dodam że nie działa również oświetlenie bagaznika. Pomóżcie mi proszę już tracę siły a nie chce żeby ktoś mi buchnął auto.. ¬¬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2017 o 19:50, Omerta napisał:

 Wymieniłem cały siłownik bo akurat miałem zapasowy, podziałami ale tylko na chwilę.

Czy możesz podlinkować do instrukcji demontażu/montażu siłownika klapy? Mam ten sam problem i nie mogę się dobrać do tego siłownika.

Rozumiem, że po zamianie siłownik troszkę podziałał i znowu przestał działać? Wydaje dźwięki? Ten na wymianę dałeś oryginalny? Spróbuj mu pomóc jakimś śrubokrętem na przykład- jedna osoba podważa rygiel, druga wciska na przemian zamykanie i otwieranie zamków - może się zaciął i wystarczy go ruszyć i nasmarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności