Skocz do zawartości
matiaskozlowski

Instrukcja Obsługi PL VW Passat CC

Rekomendowane odpowiedzi

Czy posiada ktoś ww instrukcję obsługi ? bo nigdzie nie mogę znaleźć a nie powiem bo przydałaby mi się. Z góry dziękuję i pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejście VW do udostępniania instrukcji nadal leży mentalnie w PRL.

Instrukcje do Seata są oficjalnie dostępne w formie PDF do pobrania z ich polskiej strony. Napisałem do VW Polska ale odpowiedź oczywiście "nie ale dowiaduj się" w domyśle "bujaj się Pan". To jest w dzisiejszych czasach nie do ogarnięcia umysłem dla mnie.

Cytuj

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt. W odpowiedzi na Pana zapytanie, uprzejmie informuję, że instrukcje obsługi samochodu, podobnie jak inne akcesoria i oryginalne części zamienne Volkswagen można zamówić u naszych Autoryzowanych Partnerów Serwisowych marki Volkswagen. Najlepiej kontaktować się w tej sprawie ze sprzedawcą w dziale oryginalnych części lub z doradcą serwisowym. Autoryzowany Partner Serwisowy z reguły nie posiada dodatkowych kompletów instrukcji na miejscu, w związku z tym trzeba liczyć się z kilkudniowym oczekiwaniem (konieczność zamówienia instrukcji u importera).

Instrukcji obsługi w formie elektronicznej niestety nie posiadamy. Wszystkie drukowane materiały tego typu zatwierdzane są centralnie w Niemczech i przesyłane następnie do Polski już w formie drukowanej.


Szczegółowe informacje uzyska Pan u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych marki Volkswagen.

Zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.volkswagen.pl, gdzie dostępna jest pełna lista Autoryzowanych Partnerów Serwisowych w zakładce 'Znajdź dealera'.

Po tej standardowej odpowiedzi trochę ich jeszcze męczyłem, podając m.in. przykład Seata oraz dbałość o środowisko więc dostałem odpowiedź bardziej dosłowną - w stylu "przekazaliśmy to do działu, który już Panu nawet nie odpisze" :D

Cytuj

Szanowny Panie,

dziękuję za ponowny kontakt. Uprzejmie chcielibyśmy Panu podziękować za przekazanie nam swoich uwag. Sygnały pochodzące bezpośrednio od naszych Klientów, pozwalają nam na sprawowanie lepszego nadzoru nad sposobem, w jakim reprezentowana jest marka Volkswagen.

Jednocześnie chciałbym podkreślić raz jeszcze, że wszystkie drukowane materiały tego typu zatwierdzane są centralnie w Niemczech i przesyłane następnie do Polski już w formie drukowanej natomiast mamy nadzieję, że w najbliższym czasie ulegnie to zmianie.

Mam jeszcze jeden pomysł jak ich podejść ale wymaga chwilki kombinacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy udało się komuś zdobyć tę instrukcję do Passata CC? Szukam pdf ale bezskutecznie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności