Skocz do zawartości
arco123

Licznik zegary

Rekomendowane odpowiedzi

         Witam mam problem szukam licznika do mojego passata b5tdi 90km. Nie posiadam starego gdyz zostal passat pofczas mojej nie obecnosci rozkrafziony. Do sedna szukam pomocy bo serwis nie udziela takich informacji mowia ze to scisle dane auta czy cos takiego i milcza bylem osobiscie i probowalem przez tel. Dlatego jestem tu i prosze o pomoc bo zainwestowalem  mnustwo czasu i pieniefzy by zrobic go jak nowego. To jest vin... wvwzzz3bzye379778.dziekuje

Auto ma 90km skrzynia manualna licznik nie pamiętam czy maly Fox czy duzy nie pamiętam czy miał komputer zrobiłem nim dziewicza przejazd miesiąc temu także nie pamietam. Proszę o pomoc powiedziano mi że jest tu ktoś kto będzie wiedział i pomaga w nagłych przypadkach jak ktoś zna proszę przekazać wiadomosc

Edytowane przez arco123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2017 o 19:58, arco123 napisał:

         Witam mam problem szukam licznika do mojego passata b5tdi 90km. Nie posiadam starego gdyz zostal passat pofczas mojej nie obecnosci rozkrafziony. Do sedna szukam pomocy bo serwis nie udziela takich informacji mowia ze to scisle dane auta czy cos takiego i milcza bylem osobiscie i probowalem przez tel. Dlatego jestem tu i prosze o pomoc bo zainwestowalem  mnustwo czasu i pieniefzy by zrobic go jak nowego. To jest vin... wvwzzz3bzye379778.dziekuje

Auto ma 90km skrzynia manualna licznik nie pamiętam czy maly Fox czy duzy nie pamiętam czy miał komputer zrobiłem nim dziewicza przejazd miesiąc temu także nie pamietam. Proszę o pomoc powiedziano mi że jest tu ktoś kto będzie wiedział i pomaga w nagłych przypadkach jak ktoś zna proszę przekazać wiadomosc

Jak chcesz informacje to też udziel jakieś konkretne. Gdyby nie wpisane dane w profilu to nawet rocznika nie podałeś.

Masz rocznik 2000 więc prawdopodobnie możesz mieć passata z CAN'em. Liczniki pasują od polifta i angliki są tanie, wystarczy przekodować żeby odczyty były w miare czytelne.

Możesz mieć różne wtyczki do licznika. W pasku na pewno były dwie 32-pinowe. Jeśli masz manetkę wycieraczek z przyciskami po boku(góra, dół, reset) to mogłeś mieć FIS.

Do owego licznika musisz znać PIN, jeśli go znasz to przyda Ci się nowa pastylka do kluczyka z immobiliserem żeby to wszystko zgrać. Chyba że masz wielokrotnego zapisu, ale w tym się dobrze nie orientuje czy takie szły w pasku.

Reasumując:

Zależy czy masz passata z CAN'em.

Zależy czy miałeś FIS.

Potrzebujesz odpowiedni licznik oraz pastylkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności