Skocz do zawartości
mysiek10

Zegarek z B7 w B6 LIN 2.0 - video

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jest w opisie że pochodzi z UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okragle dolne zakonczenie po prawej a nie po lewej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - to anglik B7 jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak ogarnięcie temat "sterownika" do zegara jestem chętny. Dzięki czekam na efekty i pozdrawiam 

 

Ps. Kilka postów wyżej wywnioskowałem, że da radę mieć zegarek i szufladki z Passata CC? Czy ten zegarek będzie potrzebował waszego sterownika skoro mój B6 jest z 10.2010 r. ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kamil_30 napisał:

Hej, jak ogarnięcie temat "sterownika" do zegara jestem chętny. Dzięki czekam na efekty i pozdrawiam 

 

Ps. Kilka postów wyżej wywnioskowałem, że da radę mieć zegarek i szufladki z Passata CC? Czy ten zegarek będzie potrzebował waszego sterownika skoro mój B6 jest z 10.2010 r. ? 

Szufladki i zegarek wykluczają się nawzajem. Albo jedno albo drugie. A sterownik tak naprawdę jeszcze jest w produkcji, a w zasadzie w fazie testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kamil_30 napisał:

Czy ten zegarek będzie potrzebował waszego sterownika skoro mój B6 jest z 10.2010 r. ?

Były Passaty CC w budzie B6, które miały już zegarek, ale one miały gateway 7N0, czyli taki, jak w B7. Zwykłe B6 do samego końca miało GW bez LIN'a na drugim pinie, więc tak: będziesz potrzebował sterownika.

 

U mnie testy zakończyły się pozytywnie, mam przygotowaną płytkę, czekam na części z Chin, które utknęły gdzieś na lotnisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sytuacja na froncie? Jak coś to nie zapomniałem o module i zegarku na desce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2017 o 16:08, Albercik napisał:

Heja,

 

Udało mi się narysować płytkę pod gotowe rozwiązanie. Po wykonaniu - będzie faza beta-testów.

 

Pytanie do Was - czy ktoś tu na forum był by takim urządzeniem zainteresowany? Bo szczerze mówiąc - jeśli beta-testy zakończą się pomyślnie, a będzie zapotrzebowanie na trzy sztuki to raczej nie będzie się opłacało uruchamiać większej produkcji. Jeśli będzie więcej chętnych - wtedy wyprodukujemy porządne urządzenia w ładnych pudełkach :)

Witam serdecznie, jaki bylby koszt wykonanaia takiego ko konwertera? Rowniez chce zamo towac taki zegarek u siebie w b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak testy przejdą pozytywnie to też się pisze a taki konwerter do b6. Pozdrawiam i życzę sukcesu chłopaki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także będę chętny na zakup modułu jeśli wszystko się uda.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym kupił, zegarek mam, lecz niestety sterowanie tylko i jedynie kablem zasilającym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie, z przyczyn osobistych, nie mam kompletnie na dociągnięcie projektu do końca.

Oczywiście to się w końcu stanie, ale nie potrafię na tą chwilę określić dokładnego terminu.

Edytowane przez Albercik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś Tomek będzie wiadomo to pisz, ja tak samo nadal jestem zainteresowany zakupem :)

Edytowane przez Wolfe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konwerter CAN-LIN jeździ już u mnie w aucie parę miesięcy i sprawuje się bezproblemowo, niestety nie planuję żadnej produkcji z powodu braku czasu, jeśli ktoś chciałby sam spróbować to mogę ewentualnie coś pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobór prądu też już jest ogarnięty? Chętnie zamontowałbym sobie ten zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos ja tez sie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie czy jest gotowy konwerter do podłączenia zegara do B6? Jestem zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A soft masz?

Edytowane przez nTomek
...wyrwane z konteksu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, nTomek napisał:

A soft masz? 

Mam tez soft. I z tego co wnioskuję to chyba trzeba go wgrać do epromu L9637D. 

Biorę się za projektowanie płytki. 

Edytowane przez Matiz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności