Skocz do zawartości
Podkopnik

Analiza kodów.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej same błędy rozumiem ale może te ukryte cyferki mówią wam coś więcej tzn o konkretnie jakimś uszkodzeniu itp.

Dodam że centralny mam tylko z kluczyka bez pilota . No i od strony pasażera nie otwiera on wszystkich drzwi (czasem mu się zdarzy) To samo od strony bagaznika. Działa prawdiwłowo zamek od strony kierowcy jedynie.

Podgrzewanie lusterek nie wiem gdzie moze być problem też.

I mam problem z szybami tzn przyciski działają tak Jak wcisnę w dół to szyba idzie do góry (pierwszy stopień). Żeby ją otworzyć muszę wciśnąć w dół na drugi stopień czyli auto. Tylko z lewą szybą jest taki problem. 

Mam też taki problem że jak przełacznik od ustawiania lusterek jest ustawiony na lewe lusterko i próbuje je ustawić to chodzi też prwe lusterko.

Po przełaczeniu na prawe chodzi normalnie prawe.

DSC_1231.JPG

Edytowane przez Podkopnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo - Błędnie wybrałeś, piszesz w dziale analizy logów. Twój dział https://forum.vw-passat.pl/forum/60-kody-błędów/

Secundo - Na wszystkie pytania, które zadałeś, znajdziesz odpowiedź w dziale https://forum.vw-passat.pl/forum/15-passat-b5-3b-i-3bg/ . Jeśli nie działa wyszukiwarka forumowa, skorzystaj z Google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem temat w dziale który podałeś ale nikt się nie odezwał :) Błędny dział od razu został zauważony i to na tyle można liczyć . Gdybym znalazł interesujące mnie wątki nie pytałbym tutaj. Podgrzewanie lusterek ogarnąłem ale działanie szyb i lusterek już nie. Nie znalazłem by ktoś miał taki problem.

Edytowane przez Podkopnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Podkopnik napisał:

Mam też taki problem że jak przełacznik od ustawiania lusterek jest ustawiony na lewe lusterko i próbuje je ustawić to chodzi też prwe lusterko.

Po przełaczeniu na prawe chodzi normalnie prawe.

I tak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że ktoś Ci poda gdzie jest problem. Trzeba iść po nitce do kłębka. Przede wszystkim sprawdzić wiązki w łączniku, taka guma w drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2017 o 07:33, riccardoa napisał:

I tak ma być.

Zgadzam się również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności