Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś podać nazwę felgi 3C0601025AP...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to będzie 18" BUDAPEST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Potrzebuję nr sprężarki klimatyzacji do mojego auta oraz nazwę firmy która ją produkowała. Chcę kupić używkę.

Będę wdzięczny za podanie wszystkich możliwych modeli jakie mogę użyć z moim mocowaniem.

VW Passat B5 1.9 TDI AHU 90KM 98r.

 

Są dwa numery oryginalne:

8D0 260 805 M - sprężarka czynnika chłodniczego ze sprzęgłem elektromagnetycznym (ZEXEL)

8D0 260 805 MX - sprężarka czynnika chłodniczego ze sprzęgłem elektromagnetycznym (ZEXEL), część stara musi zostać zwrócona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BUDAPEST

 

ma końcówkę AB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ma końcówkę AB...

 

Tak a dokładnie 3C0 601 025 AB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś podać nazwę felgi 3C0601025AP...?

 

:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hmm

 

Ta felga nazywa się BUDAPEST, tyle tylko, że numer 3C0 601 025 AB jest do któregoś tam numeru VIN, a numer 3C0 601 025 AP jest dla dalszej części numerów VIN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chodzi mi o nr części (oryginalnej) listwa chromowana przód i tył - strona pasażera. Kombi (jeśli to ma jakieś znaczenie). 2004 rocznik.

Jakiś baran mi zawadził na parkingu cholera wie czym i zniszczył dwie. Oderwały się i za chiny ludowe nie chcą się "nagiąć" z powrotem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

chodzi mi o nr części (oryginalnej) listwa chromowana przód i tył - strona pasażera. Kombi (jeśli to ma jakieś znaczenie). 2004 rocznik.

Jakiś baran mi zawadził na parkingu cholera wie czym i zniszczył dwie. Oderwały się i za chiny ludowe nie chcą się "nagiąć" z powrotem :/

 

W pliku poniżej (prawdopodobnie chodzi o te, które zawierają listwę ozdobną) ;)

Listwy ochronne.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pliku poniżej (prawdopodobnie chodzi o te, które zawierają listwę ozdobną)

 

ale masakra :/ to się składa z kilku części?? eh... w każdym razie - dziękuję :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki numer ma obudowa lusterka strona prawa do passata b6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obudowa lusterka strona prawa

 

3c0 857 538 a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sam wkład/szkło lusterka też ma swój numer, czy występuje razem z całym lusterkiem?? Chodzi też o prawą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A sam wkład/szkło lusterka też ma swój numer,

 

Ma swój nr, zależy jaki masz wkład. Wypukły, płaski, przyciemniany automatycznie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Potrzebuje nr poduszek silnika i ile sztuk.Passat 2001,AVF,131 KM,6 biegowy.VIN: WVWZZZ3BZ2E166804.Z gory bardzo dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

potrzebuję numer fajnie jakby był też rysunek 2 części:

1. pokrywka górna chwytaka zimnego powietrza - przy atrapie z prawej strony, przed reflektorem,

2. Rura doprowadzające zimne powietrzez z tego chwytaka do obudowy filtra powietrza, ona jest tak zagięta prawie 180'

 

passat B6 2.0 tdi BKP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Potrzebuje nr poduszek silnika i ile sztuk.Passat 2001,AVF,131 KM,6 biegowy.VIN: WVWZZZ3BZ2E166804.Z gory bardzo dziekuje za pomoc.

 

Strona lewa:

8D0 199 379 AE - poduszka gumowo - olejowa, szt. 1 (numer wycofany w dniu 01/07/2008 roku)

8D0 199 379 AR - poduszka gumowo - olejowa, szt. 1 (numer zastępczy od dnia 01/07/2008 roku)

 

Strona prawa:

8D0 199 382 AE - poduszka gumowo - olejowa, szt. 1 (numer wycofany w dniu 01/06/2008 roku)

8D0 199 382 AR - poduszka gumowo - olejowa, szt. 1 (numer zastępczy od dnia 01/06/2008 roku)

 

Witam

potrzebuję numer fajnie jakby był też rysunek 2 części:

1. pokrywka górna chwytaka zimnego powietrza - przy atrapie z prawej strony, przed reflektorem,

2. Rura doprowadzające zimne powietrzez z tego chwytaka do obudowy filtra powietrza, ona jest tak zagięta prawie 180'

passat B6 2.0 tdi BKP

 

Podaj nr VIN.

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. nie wiem czy da sie to zrobic ale potrzebuje nr uszczelki/simering półosi (najlepsze to beda wymiary) :)

 

passat b4 1994r

poj 2.0 150km

vin WVWZZZ3AZRE132160

 

z gory dziekuje za pomoc ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. nie wiem czy da sie to zrobic ale potrzebuje nr uszczelki/simering półosi (najlepsze to beda wymiary) :)

passat b4 1994r

poj 2.0 150km

vin WVWZZZ3AZRE132160

z gory dziekuje za pomoc ^^

 

Prawdopodobnie chodzi Ci o nr 9 w poniższym pliku, bo nic innego nie znalazłem.

Półoś.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich. Mam mały problem z moim paskiem a mianowicie dziś podniosłem swojego paska do góry (bo mam jakiś wyciek między silnikiem a skrzynią) i znalazłem jakąś tulejkę o numerze 3A0 199 501 mój mechanik wzruszył tylko ramionami i powiedziałze to może być przeciw waga na półosi ja troche poszukałem na necie ale nie wiem juz sam cos mi tu niepasuje bo według numeru to jest jakas poduszka. Czy możecie mi pomóc i mi rozjaśnić co to w koncu jest i czy bez tego mozna jezdzic. z góry dzieki za odpowiedz

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności