Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i mam taką prośbę o podanie symbolu kołków do mocowania plastikowej płyty pod silnikiem do spojlera zderzaka.Byłem dziś w serwisie i gościu od razu mi dał pytanie o symbol wtedy będzie wiedział o co mi chodzi.

Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vittoriok zerknij na obrazek.

 

kolek.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie,będę dzwonił do serwisu czy maja i po ile??

 

 

 

Byłem w serwisie i kupiłem 5szt.tych śrub i bagatelka tylko około 12€ bo jeszcze inną rzecz kupowałem,ceny to oni mają że niech ich.

Pytałem się też o silniczek do szyby do Lupo i aż mnie zatkało 180€.

Edytowane przez Vittoriok
poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie,będę dzwonił do serwisu czy maja i po ile??

 

Orientacyjną cenę możesz sprawdzić u Gajosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, potrzebuję numerów uszczelki (blaszek) pod kolektorem wydechowym w 1.8T AWT i oraz szpilek kolektora wydechowego. Będę rozbierał dolot i chcę się porządnie przygotować bo już dwie szpilki ukręciłem poprzednio, no i kolektor na starej uszczelce założyłem... ;) :wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie, potrzebuję numerów uszczelki (blaszek) pod kolektorem wydechowym w 1.8t awt i oraz szpilek kolektora wydechowego. Będę rozbierał dolot i chcę się porządnie przygotować bo już dwie szpilki ukręciłem poprzednio, no i kolektor na starej uszczelce założyłem... ;) :wstyd
058 253 039l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
058 253 039l

uszczelka. Dzięki! A szpilki? :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki... blisko ;) ale nie ma tam szpilek kolektora wydechowego (13 śrub, na których kolektor jest przymocowany do głowicy) :lol No i rysunek komlpetnie nie taki jak powinien być w ETCE mają ;) ale numery uszczelki są OK :]

 

przy okazji się dowiedziałem jakie są numery (i nazwy) tych fajnych nakrętek samozabezpieczających się :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki... blisko ;) ale nie ma tam szpilek kolektora wydechowego (13 śrub, na których kolektor jest przymocowany do głowicy) :lol No i rysunek komlpetnie nie taki jak powinien być w ETCE mają ;) ale numery uszczelki są OK :]

 

przy okazji się dowiedziałem jakie są numery (i nazwy) tych fajnych nakrętek samozabezpieczających się :>

http://img404.imageshack.us/img404/6091/sruba.jpg

innych nie znalazłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje numer węża który idzie do przepustnicy i prawdopodobnie ja podgrzewa bo cieknie mi z niego płyn chłodniczy a na allegro tez tego znaleśc niemogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy potrzebuje numer węża który idzie do przepustnicy i prawdopodobnie ja podgrzewa bo cieknie mi z niego płyn chłodniczy a na allegro tez tego znaleśc niemogę

 

Nr 14 albo 15 w pdf-ie. :)

uklad chlodzenia ADP.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

 

Potrzebuję numery klaksonów i obrazek co i jak powinno być zamontowane w Polo 9N, 2006. Zdają się że mam tylko jedną syrenę z 2 u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzepuje nr ślizgu zderzaka prawy tył kombi passat b5 fl, i jaka orientacyjna cena w Aso? z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli dobrze zrozumiałem

 

Dobrze. Dziękuje Ci kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, potrzepuje nr ślizgu zderzaka prawy tył kombi passat b5 fl, i jaka orientacyjna cena w Aso? z góry dzieki.

 

 

Wystarczy popatrzeć na stronę wcześniej, post 42... i wszystko jasne ;) W 2001 roku było to samo co w 2002 r.

 

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=823678&postcount=42

 

a cenę sprawdź sobie tu:

 

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

Edytowane przez Romi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Potrzebuję numeru przewodu wychodzącego od IC i wchodzącego na plastikową rurę, która biegnie już do EGR-a, a najlepiej to prosiłbym o screena. Silnik AVB-jak w opisie. Z góry dziękuję.

Edytowane przez uki1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O który wąż ci chodzi ?

Turbina AVB

 

turbinaavb.th.jpg

 

Intercooler i węże AVB

 

icavb.th.jpg

 

Zawór recyrkulacji spalin

 

zaworavb.th.jpg

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Jacku. Oczywiście punkcik dla Ciebie. Problem mam jednak w dalszym ciągu. Dokładnie chodziło mi o przewód nr 10(3B0145834R) z rysunku nr 2. U mnie ten przewód wygląda na ten, jak z AWX/AVF(Korzystałem z Etki on-line). W AVB IC ma mocowanie rur na wlocie i wylocie na opaski zaciskowe. Ja mam wkładane W IC i trzyma je ta sprężyna(zawleczka). Ta rura(nr 10) u mnie definitywnie wygląda na tą z AVF/AWX. Jedynym problemem jest to, że z jednej strony( od IC) ma mocowanie, jak juz pisałem na tą zawleczkę, a z drugiej jak już wchodzi na tą plastikową, to juz nie ma zawleczki tak jak to widać na zestawie od AWX/AVF, lecz jest ściskana opaską zaciskową. Z tego wszystkiego wnioskuję, że było coś kombinowane z IC i jest on od AWX/AVF. Chciałem spisać nr części z samej rury, ale jedyne, co odczytałem to: 3B0145834, zaś tej najważniejszej literki nie widać kompletnie. Teraz nie wiem, co to zrobić.

Edytowane przez uki1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności