Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuje numeru części KOŁO DWUMASOWE + numer SPRZEGŁA do passat B5 1.9 tdi 115 km 2000r. Silnik ATJ. Z góry dziekuję za odpowiedź.

 

Koło - 038105266K 240 mm.

Tarcza - 038141032LX

Docisk - 059141117EX

Łożysko - 012141165E

 

A gdybyś chciał wszystko w kupie kupić, to polecam zestaw z LUK-a o numerze - 600 0038 00 - wykaz cześci w załączonym pliku :)

zestaw.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jaki pilot będzie pasował do modułu komfortu 1J0 959 799 AH ? Posiadam kluczyk z pilotem w główce Hella 730 955-00, 433 Mhz 5FA 007 680. Czy muszę kupić taki sam model czy jest jakiś zamiennik - scyzoryk? Już od tygodnia szperam po forum i dostałem kręćka. Każdy pisze coś innego - że pilot HLO 1J0 959 753 A będzie dobry, że tylko zamiennikiem mojego pilota jest HLO 1J0 959 753 N - ale wyczytałem, że jest na 433,92 Mhz. Na aukcjach podają 434 Mhz. Czytałem, że nie ma zamiennika mojego klucza hella. Proszę o pomoc. Pilot mi wysiadł - już wcześniej szwankował a mam tylko jednego. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poproszę o nr pompowtryskiwaczy do mnie . Avf 2001 modelowo 2002, vin: WZWZZZ3BZ2E190052

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuje nr czesci do AUDI C4 100 silnik 2.3 AAR rok 1991

1.potencjometr polozenia przepustnicy G69

2.czujnik temperatury plynu chlodzacego G110

Edytowane przez itor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy potrzebuje nr czesci do AUDI C4 100 silnik 2.3 AAR rok 1991

1.potencjometr polozenia przepustnicy G69

2.czujnik temperatury plynu chlodzacego G110

 

Jak w załącznikach

Potencjometr.pdf

Czujnik temperatury.pdf

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy grucha od turbo w 1.9PD TDI BXE to osobny element wymienny? Mogę prosić o numer części jeśli tak jest? Wiem, że turbo jest połączone z kolektorem, ale grucha jest na 2 śruby przykręcona...

 

Widziałem schemat od BKC w tym wątku, ale wynika z niego, że grucha również jest razem z turbiną.. Mogę prosić o weryfikację?

 

A odnośnie czyszczenia tego turbo.. czy ktoś już je wyciągał? Trzeba ściągać półoś?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem schemat od BKC w tym wątku, ale wynika z niego, że grucha również jest razem z turbiną.. Mogę prosić o weryfikację?
Wygląda na to że jest to całość z turbiną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest numer tej części:

Kratka od halogenu prawa strona passat b6 2007

kratkai.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest numer tej części:

Kratka od halogenu prawa strona passat b6 2007

3C0853666A - kratka wlotu powietrza dla pojazdów z reflektorami przeciwmgłowymi, str. prawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest numer tej części:

Kratka od halogenu prawa strona passat b6 2007

kratkai.th.jpg

 

 

Proszę bardzo

 

kratkai.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie odnośnie przepływomierza do silnika AFN, wszędzie niby podaja ze numer tej części to: 074906461, natomiast u mnie jest przepłwomierz o numerze: 718221510, czy to są przepływomierze o tych samych parametrach (zamienniki)?? czy jak? bo juz nie wiem o jaki pytac...

 

prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

potrzebuje numer cesci poniewaz moj sklep motoryzacyjny potrzebuje je zeby zamowic czesci a wiec chodzi mi o:

zawór zwrotny na pompie paliwa- podobno jest montowany od góry i wyglada jak podkładka ze scietymi dwoma sciankami.

a druga czesc to:

czujnik temperatury na dolocie paliwa jak dobrze pamietam.

moje auto i model silnika w opisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
718221510

A nie "zjadłeś" przypadkiem kropek wpisując ten numer tutaj? Jeśli tak, to jest to numer Pierburg-a i jest odpowiednikiem numeru 074906461 VW.

zawór zwrotny na pompie paliwa- podobno jest montowany od góry i wyglada jak podkładka ze scietymi dwoma sciankami.

a druga czesc to:

czujnik temperatury na dolocie paliwa jak dobrze pamietam.

moje auto i model silnika w opisie.

Wrzuciłem 2 pliki pdf, jeden z pompą wtryskową, drugi z układem paliwowym, musisz sprawdzić czy jest tam to co potrzebujesz, jeśli nie ma to nie pomogę.

pompa wtryskowa AHU, AFN, AHH, AVG.pdf

ukl. paliwowy VP.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie "zjadłeś" przypadkiem kropek wpisując ten numer tutaj? Jeśli tak, to jest to numer Pierburg-a i jest odpowiednikiem numeru 074906461 VW.

faktycznie kolego, sa 2 kropki :)

dziekuje za łopatologiczne wytlumaczenie :564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Potrzebuję numer (o ile wg. jest to osobny element) Linki która idzie od zamka tylnych lewych drzwi do klamki zewnętrznej, w B5.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Potrzebuję numer (o ile wg. jest to osobny element) Linki która idzie od zamka tylnych lewych drzwi do klamki zewnętrznej, w B5.

 

Pozdrawiam.

Jeżeli chodzi o to:

http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/09/12/13/1809121318

 

to nie ma to numeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję numer wiązki tempomatu do skody fabii i czy będzie pasowała do passata b5 fl 1.9 tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadajac takie pytanie zawsze musisz podać rocznik modelowy samochodu bo nikt nie wie czy tyczy się to Twojego wozidła z podpisu czy innego. Fakt natomiast jest taki, że w serwisie Skody można wiele części pasujących do Paska kupić taniej i w Skodzie mają lepsze zaplecze jeśli chodzi o zestaw reparaturek, które w VW są o dupę roztrzaść i mają biedę w porównaniu do Skody - znam to z autopsji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Potrzebuję numer (o ile wg. jest to osobny element) Linki która idzie od zamka tylnych lewych drzwi do klamki zewnętrznej, w B5.

Proszę. :)

dafota.3.m6t1315869035i.png.smlinka zamka tył.png&th=2379

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności