Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki numer na sonda lambda s1b1 dla cbbb 2009 dsg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki numer na sonda lambda s1b1 dla cbbb 2009 dsg?

 

Sonda przed kat. 1K0998262AD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sonda przed kat. 1K0998262AD

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mam pewne nieco nurtujące mnie pytanie, chodzi mi o sterownik wentylatorów. Ten, który mam założony, był już wymieniany na nowy ( chińszczyzna nówka ), zmieniałem go niespełna rok temu no i znowu spartolił. Auto to passat B3 z 1992r silnik 1.9TD AAZ

I tu pewne pytanie się pojawia, czy symbol 1H0 919 506 jest oby z mojego auta? Wysyłałem zapytanie do ASO, sugerują mi, że jest on od auta z silnikiem 2.8, ale odnośnie mojego poszukiwanego przez nich symbolu nastała cisza. Patrząc na allegro, sterowników tych nie brakuje, ale wszystkie niemal są z literką A lub B po numerach - na logikę, wydaje mi się, że aut z silnikiem 1.9 było więcej niż 2.8...może źle kombinuje, sam nie wiem. Dodatkowo, gdy ten chiński sterownik był sprawny, klimatyzacja załączała się, ale nie dawała zimna, kompresor był już po regeneracji, czynnik był załadowany, całość sprawdzona pod kątem szczelności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mam pewne nieco nurtujące mnie pytanie, chodzi mi o sterownik wentylatorów. Ten, który mam założony, był już wymieniany na nowy ( chińszczyzna nówka ), zmieniałem go niespełna rok temu no i znowu spartolił. Auto to passat B3 z 1992r silnik 1.9TD AAZ

I tu pewne pytanie się pojawia, czy symbol 1H0 919 506 jest oby z mojego auta? Wysyłałem zapytanie do ASO, sugerują mi, że jest on od auta z silnikiem 2.8, ale odnośnie mojego poszukiwanego przez nich symbolu nastała cisza. Patrząc na allegro, sterowników tych nie brakuje, ale wszystkie niemal są z literką A lub B po numerach - na logikę, wydaje mi się, że aut z silnikiem 1.9 było więcej niż 2.8...może źle kombinuje, sam nie wiem. Dodatkowo, gdy ten chiński sterownik był sprawny, klimatyzacja załączała się, ale nie dawała zimna, kompresor był już po regeneracji, czynnik był załadowany, całość sprawdzona pod kątem szczelności.

 

Jak wprowadzisz w etkę nr. 1h0 919 506 to nie zamienia się na inny numer ale jak wprowadzisz nr 1h0 919 506A to zamienia się na 1H0 919 506. Wygląda że są zamienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waski1 , dziękuję za informację :) udało się się znaleźć "używkę" z numerami identycznymi jak moje czyli bez liter, ale w sumie mogę od ręki mieć również ten z symbolem A, z czystej ciekawości podepnę i ten. Jeszcze raz dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Będę wdzięczny za numery:

1) chromowanej ramki DSG do Passata 3.2 B6 2007r. - chodzi o tę wewnętrzna ramkę przy drążku z oznaczeniami przełożeń - P R N D S + -

2) czujnika parkowania przód chrom do ww. Passata.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba o ten ci chodzi> ? http://allegro.pl/vw-passat-b6-07r-ramka-biegow-dsg-chrom-i5101970048.html > nr nie mogę znaleść, możesz zadzwonić do sprzedawcy pewnie poda

2.http://allegro.pl/czujnik-parkowania-przod-chrom-1s0919275e-b6-b7-vw-i6180952258.html > nr 1S0919275E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję sprzęgło i dwumas do passata 1,6tdi 2010 silnik CAYC skrzynia MDM , mam pytanie czy taki zestaw o numerze 03L 105 264 S będzie pasował do mojego auta?

Edytowane przez 200dream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.http://allegro.pl/czujnik-parkowania-przod-chrom-1s0919275e-b6-b7-vw-i6180952258.html > nr 1S0919275E

 

Dziękuję za pomoc, ale w takim razie będę jeszcze wdzięczny za wyjaśnienie, czym on się różni od 3C0 919 275 AD, który tu na forum jest podawany jako właściwy do grilla w B6.

 

Chcę mieć pewność bo już dwa razy ten sam czujnik wymieniłem na nowy, ciągle mi piszczy bez powodu, a po zamianie miejscami czujek w grillu błąd się przemieścił, więc nie wiem co innego mogłoby być powodem.

Edytowane przez Piet-Tia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam taki problem i zarazem pytanie ... W Audi A3 8P mojej żony mam połamana wtyczkę która wchodzi w elektrozawór sprężarki klimatyzacji (dokładnie PXE16) czy ta wtyczka ma jakiś swój nr i jest dostępna gdzieś osobno czy trzeba szukać na szrocie z kawałkiem kabelka ? Z góry dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam symbolu i jak sie nazywa ta rura, kilka dni tego szukam i nie potrafie znalezc20160528_152432.jpg

827965343_7_1080x720_sprzedam-passata-b6-wymieniony-silnik-.jpg

5555.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, szukam symbolu i jak sie nazywa ta rura, kilka dni tego szukam i nie potrafie znalezc[ATTACH=CONFIG]145386[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]145387[/ATTACH]

 

3C0 145 834M 3-częściowy

3C0 145 834L dwuczęściowy

do pojazdu w/g Twojego avataru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3C0 145 834M 3-częściowy

3C0 145 834L dwuczęściowy

do pojazdu w/g Twojego avataru.

 

Dziękuję bardzo za pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.

Mam taki problem i zarazem pytanie ... W Audi A3 8P mojej żony mam połamana wtyczkę która wchodzi w elektrozawór sprężarki klimatyzacji (dokładnie PXE16) czy ta wtyczka ma jakiś swój nr i jest dostępna gdzieś osobno czy trzeba szukać na szrocie z kawałkiem kabelka ? Z góry dzięki za podpowiedzi.

 

Następnym razem podawaj rok produkcji i kod silnika.

Sprawdź sobie ten nr oe wtyczki powinna pasować;

1J0973702

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem podawaj rok produkcji i kod silnika.

Sprawdź sobie ten nr oe wtyczki powinna pasować;

1J0973702

 

 

Dzięki, wizualnie wygląda właśnie na tą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może nr zaślepki w miejsce wypinanego haka do Passata B5 widoczny na foto??

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

potrzebuję inf. jaki olej i jego nr. oem powinien być zalany to przekładni/reduktora/torsen do vw passat 2.8 amx tiptronic amx 2001r.

Potrzebuję wymienić uszczelniacz w torsenie bo cieknie o nr. 018409399b i nie wiem jaki olej powinien być zalany.

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Powie mi ktoś co to są za rury ? Na tej zaznaczonej pękła mi ta złączka gumowa , co to jest za część ? Chce kupić a nie wiem jak się to nazywa:)

0_0_productGfx_9509c8bf99a6ea0aff4d346855528972.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.

Powie mi ktoś co to są za rury ? Na tej zaznaczonej pękła mi ta złączka gumowa , co to jest za część ? Chce kupić a nie wiem jak się to nazywa:)

 

Wtórna pompa pneumatyczna i chodzi Ci chyba o ten nr. 058133785B

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Hejka,

potrzebuję inf. jaki olej i jego nr. oem powinien być zalany to przekładni/reduktora/torsen do vw passat 2.8 amx tiptronic amx 2001r.

Potrzebuję wymienić uszczelniacz w torsenie bo cieknie o nr. 018409399b i nie wiem jaki olej powinien być zalany.

z góry dzięki

 

G052145S2 Niech jeszcze ktoś to potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności