Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamowilem przez internet zaworek N75 spisalem numery podalem wszystko sprzedajacemu i otrzymalem taki zawor lecz z czarna glowka, a wiem ze N75 ma miec biala, czy mozliwe ze N18 ma identyczne nr jak N75? czy w pierburgu zabraklo bialych glowek;). sprzedajacy twierdzi ze raz sa z biala ,a raz z czarna. prosze mnie oswiecic czy to na zdieciu to N75, czy N18. jezeli N18 to czy moge zastosowac jako N75 201308301170.jpg

Edytowane przez beryss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Które hamulce z tych na przednią oś http://www.sklepmartec.pl/index.php?k4507,klocki-hamulcowe-vw-passat-passat-b5-1996-2000r będą pasować do Passata B5 nr VIN WVWZZZ3BZXP201257

Sklep mi podał że te: http://www.sklepmartec.pl/index.php?p14598,klocki-hamulcowe-vw-passat-b5-1996-2005r-os-przednia#m1-tab ale nie jestem pewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zamowilem przez internet zaworek N75 spisalem numery podalem wszystko sprzedajacemu i otrzymalem taki zawor lecz z czarna glowka, a wiem ze N75 ma miec biala, czy mozliwe ze N18 ma identyczne nr jak N75? czy w pierburgu zabraklo bialych glowek;). sprzedajacy twierdzi ze raz sa z biala ,a raz z czarna. prosze mnie oswiecic czy to na zdieciu to N75, czy N18. jezeli N18 to czy moge zastosowac jako N75 [ATTACH=CONFIG]107370[/ATTACH]

 

To co na zdjęciu to zawór do turbinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o sprawdzenie numeru wtyczki (8 pin) do panelu 1J0035624C sterowania ori procesorem dźwięku w B5FL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z k olei prosz eo podanie nr katalogowego sondy lambda do silnika 2.0 TDI CBDC 2009r. Chodzi o te pierwsza, przed katalizatorem.

 

Z gory dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z k olei prosz eo podanie nr katalogowego sondy lambda do silnika 2.0 TDI CBDC 2009r. Chodzi o te pierwsza, przed katalizatorem.

 

Z gory dziekuje!

 

1K0 998 262 AD - zestaw naprawczy sondy lambda (sonda lambda + zestaw części drobnych z instrukcją montażu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Potrzebuje nr sterownika silnika Golf 4 1.6 16v 101 kucy 98 rok oznaczenie silnika SR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje@!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy była możliwość passata b6 Highline bez czujników?

 

Jeżeli tak to czy mógłby ktoś dobry podać numer katlogowy grilla HIGHLINE bez otworów do passata B6??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy moze powiedziec czy ta czesc 03G128063Q podejdzie do mojego BKP jezeli nie to czy mozecie podac nr tej czesci do mojego silnika. Chodzi o klape gaszaca kolo egru.

Pzdr I dziekuje

Edytowane przez nogman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Potrzebuję numer rolety pionowej bagażnika.

Mam kurtyny boczne i 4 airbagi.

 

Czy siatka o nr 3B9 861 691 AN będzie odpowiednia? Jeśli nie to o jakich numerach będzie pasowała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy moze powiedziec czy ta czesc 03G128063Q podejdzie do mojego BKP jezeli nie to czy mozecie podac nr tej czesci do mojego silnika. Chodzi o klape gaszaca kolo egru.

Pzdr I dziekuje

 

Podpowie ktos. Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , poproszę o informację jaki jest nr sondy lambda B5 2.3 AGZ '99 , z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy moze powiedziec czy ta czesc 03G128063Q podejdzie do mojego BKP jezeli nie to czy mozecie podac nr tej czesci do mojego silnika. Chodzi o klape gaszaca kolo egru.

Pzdr I dziekuje

 

Podpowie ktos. Dziekuje

 

Kolego, musisz podać nr VIN, ponieważ są dwa numery w zależności w jakim przedziale nr VIN znajduje się dany samochód.

 

Witam.

 

Potrzebuję numer rolety pionowej bagażnika.

Mam kurtyny boczne i 4 airbagi.

 

Czy siatka o nr 3B9 861 691 AN będzie odpowiednia? Jeśli nie to o jakich numerach będzie pasowała?

 

Odpowiednie numery to:

3B9 861 691 AN

3B9 861 691 AD

 

Witam , poproszę o informację jaki jest nr sondy lambda B5 2.3 AGZ '99 , z góry dzięki

 

021 906 265 AG - sonda lambda

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, musisz podać nr VIN, ponieważ są dwa numery w zależności w jakim przedziale nr VIN znajduje się dany samochód.

 

Nr VIN wvwzzz3cz7e11660x

 

dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, musisz podać nr VIN, ponieważ są dwa numery w zależności w jakim przedziale nr VIN znajduje się dany samochód.

 

Nr VIN wvwzzz3cz7e11660x

 

dziekuje

 

03G 128 063 R - klapa regulatora (aktualnie dostępny w serwisie)

Na rynku wtórnym możesz poszukać również:

03G 128 063 L

03G 128 063 K

03G 128 063 B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się dowiedzieć jaki jest numer korka baku paliwa (zamykany na oddzielny kluczyk) Passat b5 1.9 tdi ? I czy bedzie pasował korek np z passata b4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, musisz podać nr VIN, ponieważ są dwa numery w zależności w jakim przedziale nr VIN znajduje się dany samochód.

 

 

 

Odpowiednie numery to:

3B9 861 691 AN

3B9 861 691 AD

 

 

021 906 265 AG - sonda lambda

 

Dzięki :) a vin to : WVWZZZ3BZXP148925

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje symbolu przycisku funkcyjnego odpowiadajacego ze regulację zawieszenia (Comfort Sport). Jednakże szukam przycisku dokładnie takiego jak na załączonym zdjęciu, gdyż to miejsce mam wolne, czyli w lewym rzędzie przycisków (przeważnie przycisk ten występuje w prawym rzędzie przycisków - tylko ten przycisk mogę znaleźć w etce). Gdyby ktoś wiedział jaki symbol ma przycisk, który szukam proszę o podpowiedz. Pozdrawiam.

 

zdjęcie:

https://www.dropbox.com/s/bkrvuqu4nedmodl/comfort%20sport.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności