Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, podrzuć kody z wlepy zaczynające się cyfrą "1" i wszystko będzie wiadomo.

Ok jutro postaram się zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlepa z książki serwisowej ale to chyba to samo

 

 

 

 

 

DSC_0251.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy mam takie pytanie chcę kupić lampy dwie przednie do passata b6 . Znalazłem takie w internecie ale naklejki w moich lampach i tych do kupienia nieznacznie się różnią kilkoma literkami cyframi na naklejce dokładnie końcówkami u mnie jest w 400 tam jest 401/ u mnie końcówka As tam S. Ponadto sprzedający mówi że to są ksenony ale maja napisy h7 tak jak u mnie i wyglądają dokładnie jak moje. Czy może ktoś z was ma taka wiedzę żeby sprawdzić czy te światła nadają się do mojego samochodu i czy przypadkiem nie pochodzą z angielskiego samochodu. Załączam zdjęcia tych lamp i zdjęcia naklejek z moich lamp i z lamp do kupienia.

 

Lampy moje naklejka.JPG Moja naklejka z lamp

 

lampy do kupienia naklejka.jpg Naklejka z nowych lamp

 

ampy-przednie-passat-b6-valeo.jpg Lampy do kupienia.

 

Bedę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsze zdjęcie naklejki świateł do kupienia .

 

-przednie-passat-b6-valeo-_rev001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ nikt nie odpowiedział na moje posty postanowiłem sam zająć się etką jednak nadal niewiele wiem i znowu mam parę pytań ;)

 

Wyszukując po VIN mam do wyboru 2 skrzynie manualne DGW oraz EEP ta druga bardziej pasuje do czasu produkcji czyli połowa 99r. Wybieram tarcze 288x25 zaznaczone na załączniku bo wydaje mi się że psują pod mój nr VIN WVWZZZ3BZYE002901

 

[ATTACH=CONFIG]107112[/ATTACH]

 

Następnie mam już rysunek oraz nr części przód

 

[ATTACH=CONFIG]107111[/ATTACH]

 

jednak wydaje mi się że nie mam czujnika zużycia, wiem że mogę obciac kabel i i jest jak bez ale po co wyrzucać parę piwek za kabel który wyląduje w koszu

 

 

tył

 

[ATTACH=CONFIG]107113[/ATTACH]

 

Czy ktoś może potwierdzić, że to co znalazłem jest tym czego szukam :D

 

Parę osób chwaliło taki zestaw na forum, czy to będzie pasowac numerki deczko sie zmianiają

Przód - przód niby taki sam jak ośka, ale nie jestem pewien czy 288

Tył -co do tyłu parę osób wypowiadało się, że są jakieś różnice pomiędzy ośką a syncro

 

 

 

Wlepa z książki serwisowej ale to chyba to samo

 

 

 

 

 

[ATTACH=CONFIG]107152[/ATTACH]

 

Więc tak:

Przód:

8E0 615 301 Q - tarcza hamulcowa wentylowana (288x25, 5/112 GEOMET)

4B0 698 151 N - zestaw klocków hamulcowych ze wskaźnikiem zużycia (numer wycofany w dniu 01/01/2010 r.)

4B0 698 151 J - zestaw klocków hamulcowych ze wskaźnikiem zużycia (numer zastępczy od dnia 01/01/2010 r.)

 

Tył:

8D0 615 601 A - tarcza hamulcowa (245x10, 5/112)

4B0 698 451 E - zestaw klocków hamulcowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie prosil bym o numer filtra oleju 1.9TDI AVF 4Motion 2003 dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam panowie prosil bym o numer filtra oleju 1.9TDI AVF 4Motion 2003 dzieki wielkie

 

074 115 562 - wkład filtra z uszczelką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o pomoc.

Mam wibracje idące z silnika i obstawiam gumy zawieszenia silnika i skrzyni

Bardzo proszę o numery wszystkich poduszek i elementów gumowych zawieszenia silnika i skrzyni

było by extra jak by był schemat z etki

 

passat b5 druga połowa 1997 roku 1.9 TDI 110 KM 81KW AFN automatyczna skrzynia 4 przekładniowa

 

z góru bardzo dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie odnośnie usterki w moim Passacie B6 z 2008r. 2.0 TDI 140KM CR+DPF a mianowicie pojawił się błąd w sterowniku oraz kontrolka czek engine na liczniku...zdiagnozowałem błąd P2015 POZYCJA NASTAWNIKA KOLEKTORA SSACEGO, z informacji jakie zdobyłem uległy uszkodzeniu (zużyciu) klapki w kolektorze ssącym, które są dostępne jedynie w całości z całym kolektorem ssącym...koszt nowego całego kolektora wraz z klapkami to niespełna 1300zł...chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zregenerowania takich klapek ew. ich przeczyszczenie...czy też mija się to z celem...jak i kupno używaniego kolektora za połowę ceny...podobno jest to typowe zużycie po przebiegu 150tys.km.; mój VW ma ORYGINALNE 162tys.km. Zaznaczę, iż z samochodem nic się nie dzieje, jeździ normalnie, ma moc, może zwiększyło sie spalanie...Jeśli jest ktos mi w stanie pomóc w tej sprawie to z góry dziekuję i proszę o kontakt Pozdro Szumi x

 

Chyba Ci się kolego wątki na forum pomyliły. Zapytaj w dziale technicznym związanym z Twoim wozidłem :) Przeczytaj tytuł tego wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam i proszę o pomoc.

Mam wibracje idące z silnika i obstawiam gumy zawieszenia silnika i skrzyni

Bardzo proszę o numery wszystkich poduszek i elementów gumowych zawieszenia silnika i skrzyni

było by extra jak by był schemat z etki

 

passat b5 druga połowa 1997 roku 1.9 TDI 110 KM 81KW AFN automatyczna skrzynia 4 przekładniowa

 

z góru bardzo dziękuję

 

Pliki poniżej.

Części mocujące skrzynię.pdf

Części mocujące silnik.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

 

Właśnie o to mi chodziło:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy była by możliwość sprawdzenia nr. części : Kompresor klimatyzacji Passat B6 2.0 FSI 2005 rok kod silnika to BLR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

czy była by możliwość sprawdzenia nr. części : Kompresor klimatyzacji Passat B6 2.0 FSI 2005 rok kod silnika to BLR

 

1K0 820 859 S jak również 1K0 820 859 SX. Sprężarka DENSO.

Wg mnie rocznik tego Passata to będzie 2006 (a przynajmniej Model Year).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybka odp.

po nr. VIN wvwzzz3cz6e0.... a I rejestracja 8 czerwiec 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki za szybka odp.

po nr. VIN wvwzzz3cz6e0.... a I rejestracja 8 czerwiec 2005 :)

 

Czyli miałem rację,że MY 2006 rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ello.

czy ktoś jest w stanie sprawdzić w ETKA czy sa różnice pomiędzy pedałami (gaz sprzegło hamulec) do Passata b5 a b5FL a także czy sa róznice pomiędzy wersjami benzynowymi a dieslami.

 

Druga sprawa potrzebuje numery przewodów hydraulicznych skrzyni biegów i sprzęgła.

 

Z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podacie mi numer tłumika do 2.0 TDI BMP z dwoma końcówkami po bokach tak jak w 3.2 V6. Wersja z napędem na przednią oś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podacie mi numer tłumika do 2.0 TDI BMP z dwoma końcówkami po bokach tak jak w 3.2 V6. Wersja z napędem na przednią oś

 

3C0 253 609 E - tłumik końcowy

Ale jest to tłumik taki jak poniżej na zdjęciu.

25hd.jpg

Edytowane przez david1881

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic. Obejdę się smakiem. Zapomniałem nadmienić. Mogę dostać nr poduszki dwu-nabojowej trójramiennej kierownicy passat b6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności