Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

podziękowanie Gural za błyskawiczną odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o numer i czy w ogóle występuje samoistnie:

śruba do przykręcenia klemy + do akumulatora

 

WVWZZZ3CZ8E047230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie o numer i czy w ogóle występuje samoistnie:

Znalazłem coś takiego; N0174052 - śruba z łbem czworokątnym M6x38, ale do czego ona jest to ciężko powiedzieć. i N01023714 - sruba z łbem sześciokątnym M8x12, ta to chyba do przykręcenia akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem coś takiego; N0174052 - śruba z łbem czworokątnym M6x38

 

Prawie, prawie...

Byłem zmierzyć i jest M6x30, łeb czworokątny... :hmm

 

Cena też jest zacna - ~17 zł :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki trza mi nr czujnika temp. oleju do B6, 1.9 TDI Vin: WVWZZZ3CZ7P065477. Dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopaki trza mi nr czujnika temp. oleju do B6, 1.9 TDI Vin: WVWZZZ3CZ7P065477.

ETKA nic takiego nie znajduje, jedyny czujnik jaki teoretycznie może zawierać czujnik temp. oleju, to czujnik poziomu oleju ->1J0907660C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ETKA nic takiego nie znajduje, jedyny czujnik jaki teoretycznie może zawierać czujnik temp. oleju, to czujnik poziomu oleju -> 1J0907660C

tak dokładnie to ten sam, dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

postaram sie w miare krotko

 

pacjent to b3 2e z 91r, wozi pieski w fundacji non-profit (wiecej tu http://www.ulgawcierpieniu.pl)

 

problem to praca na LPG a wczesnie takze na PB, brak mocy, strzaly itp

 

wymienione:

-swiece na NGK,

-kable WN na BERU ale niestety uzywke ktora dostlismy w prezencie a zamowione sa NGK RC-VW220

 

Zostala do wymiany lambda (lezy i czeka na przelutowanie wtyczki) kopulka i palec. Tu zaczyna sie problem bo odczytac da sie odpowiednio takie numery:

 

palec rozdzielacza 513 342 AHI

kopulka 513 318 AHI

 

i za kija nic takiego nigdzie nie umiem znalesc

biorac pod uwage poprzedniego wlasciciela to pewnie wsadzil byle co bylo tanszego i pod reka (lubowal sie w czesciach hart i hans pries)

 

prosze o pomoc w znalezieniu numerow palca i kopulki bo z tego co wyczytalem to w 2e sa dwa rodzaje

 

dodatkowe dane sa ponizej ale jak po VINe kupilem sprzeglo to musialem wymieniac bo nie pasowalo wiec nie wiem czy nie bylo swapa

 

VW PASSAT 1991 85KW 2E

WVWZZZ31ZME258650

1984 cm^3

nr silnika 2E064332

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prosze o pomoc w znalezieniu numerow palca i kopulki bo z tego co wyczytalem to w 2e sa dwa rodzaje

 

dodatkowe dane sa ponizej ale jak po VINe kupilem sprzeglo to musialem wymieniac bo nie pasowalo wiec nie wiem czy nie bylo swapa

 

VW PASSAT 1991 85KW 2E

WVWZZZ31ZME258650

1984 cm^3

nr silnika 2E064332

Zarówno silnik jak i nadwozie są wyprodukowane w Marcu wiec o swapie raczej nie ma co myśleć.

Do twojego silnika powinna podejść kopułka o numerze - 030905207 i palec - 052905225C (palec jest taki sam w starszym i nowszym aparacie zapłonowym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moge nr sprzegla i przegubu poniewaz mechanik powiedzial ze sa da rodzaje vin tego passata to WVWZZZ3BZ3E013230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam moge nr sprzegla i przegubu poniewaz mechanik powiedzial ze sa da rodzaje vin tego passata to WVWZZZ3BZ3E013230

:hmm Co prawda są 2 numery na te części, ale różnią się tylko cena, te części z numerami kończącymi się litera X są tańsze tylko trzeba oddać stara cześć na wymianę.

Przegub zew. - 8D0498099D, 8D0498099DX

Tarcza sprzęgła (240 mm) - 038141032Q, 038141038QX

Docisk - 06C141117, 06C141117X

Łożysko wyciskowe - 0B1141165

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarówno silnik jak i nadwozie są wyprodukowane w Marcu wiec o swapie raczej nie ma co myśleć.

Do twojego silnika powinna podejść kopułka o numerze - 030905207 i palec - 052905225C (palec jest taki sam w starszym i nowszym aparacie zapłonowym).

 

:respect wyglada jak to co mamy na aucie wiec powinno byc ok, wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Numer tej części to 3B0 119 487 C i fabrycznie były montowane w modelach 5 cylindrowych:

3B -> AGZ

3BG -> AZX

Ale kilku forumowiczów montowało to już do innych modeli i podobno pasuje.

 

 

 

038 198 141 EX - sprzęgło - zestaw (240 mm)

 

 

 

Żeby Ci to podać potrzebuję nr VIN i wszystkie kody wyposażenia zaczynające się cyfrą "4".

 

nr VIN WVWZZZ3CZ8E165803 , kody wyposażenia chodzi oo np BOA itp jak tak to żaden nie zaczyna sie na 4

 

---------- Dodano o 22:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:03 ----------

 

Witam potrzebuję symbol wiązki elektrycznej przednich drzwi kierowcy w passacie b6, która jest podpięta m.in. do panelu przełączników opuszczania szyb w wersji 4 elektryczne szyby. Mam wersje z 2 el szybami zakładam el tylnich szyb i brakuje mi tej wiązki

 

nr VIN WVWZZZ3CZ8E165803 , kody wyposażenia chodzi oo np BOA itp jak tak to żaden nie zaczyna sie na 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nr VIN WVWZZZ3CZ8E165803 , kody wyposażenia chodzi oo np BOA itp jak tak to żaden nie zaczyna sie na 4

 

Numer wiązki drzwi po stronie kierowcy do Twojego auta - 3C1 971 120 CM - koszt 382 zł z Niemiec

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Piter73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam potrzebuję symbol wiązki elektrycznej przednich drzwi kierowcy w passacie b6, która jest podpięta m.in. do panelu przełączników opuszczania szyb w wersji 4 elektryczne szyby. Mam wersje z 2 el szybami zakładam el tylnich szyb i brakuje mi tej wiązki

3C1971557AQ - wiązka przewodów tapicerki drzwi dla pojazdów z elektrycznym otwieraniem okien przód i tył. 230 PLN u Gajosa.

 

---------- Dodano o 09:04 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:00 ----------

 

jak tak to żaden nie zaczyna sie na 4

Masz takich kodów zaczynających się 4-ka szesnaście ;)

 

---------- Dodano o 09:05 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:04 ----------

 

3C1 971 120 CM
ta wiązkę to kolega ma w aucie założoną fabrycznie. Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta wiązkę to kolega ma w aucie założoną fabrycznie.

 

Sorki , nie zrozumiałem pytania :)

Edytowane przez Piter73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki , nie zrozumiałem pytania

To nie było pytanie tylko stwierdzenie, wiązkę z tym numerem "3C1 971 120 CM" kolega blazej ma zamontowana przez fabrykę. :) i ta wiązka nie zmienia się bez względu na to czy ma 2 czy 4 el. szyby, jest natomiast wiązka dodatkowa w drzwiach i tam już ma znaczenie ile jest el. szyb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje numeru części: Oring Passat B5 1,8 - oring do plastikowego króćca wystającego dolnego/górnego przy chłodnicy (oring podobno wchodzi w obudowę plasticzku, ktory nakłada się na ten króciec. - Jeśli jest możliwość proszę o podanie numeru jego części, lub podanie jego wymiarów (średnica wew, zewn. grubość) Dziękuję bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W silniku ADR nie występuje oring sam jako część , widzę taki oring na szybkozłączkę przy chłodnicy , ale do silnika 1,9 , ma numer

N 907 653 01 - 2,10 zł , wymiary 32x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zauważyłem dziś wyciek w swoim pasku, cieknie mi paliwo z pod silnika zapewne do wymiany przewody paliwowe, może mi ktoś podać numer katalogowy, bo jestem w trasie i nie mam dostępu do etki. Nieaktualne usterka usunięta, wężyki kupione rano

Edytowane przez ebcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności