Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy temat, do pytań o numery części z ETKA.

 

Stary:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=48099

 

---------- Post added at 10:33 ---------- Previous post was at 10:32 ----------

 

scalanie postów test

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuje nr wtyczki do guzika podgrzewanych foteli B5 FL. z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. Potrzebuje nr wtyczki do guzika podgrzewanych foteli b5 fl. Z gory dziekuje za pomoc

8l0 971 972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8l0 971 972

 

to jest do tylu

grzanie foteli.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje numer uszczelniacza oringu. Cieknie mi płyn hamulcowy z siłownika sprzęgła w miejscu wejścia(mocowania) przewodu hamulcowego do siłownika sprzęgła.Podejrzewam że jest on uszczelniony oringiem.

Z góry dzięki pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje numer uszczelniacza oringu. Cieknie mi płyn hamulcowy z siłownika sprzęgła w miejscu wejścia(mocowania) przewodu hamulcowego do siłownika sprzęgła.Podejrzewam że jest on uszczelniony oringiem.
Nie bardzo wiem o co ci chodzi, ale zobacz ten rysunek

 

przewd.th.jpg

 

A tu masz to samo tylko w całości

 

przewd1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cieknie mi płyn hamulcowy z siłownika sprzęgła w miejscu wejścia(mocowania) przewodu hamulcowego do siłownika sprzęgła.Podejrzewam że jest on uszczelniony oringiem.

Nie, nie jest uszczelniony oringiem. Nie ma tam nic poza samą rurką wkręconą w wysprzęglik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam numeru wg. ETKA dla pompy wspomagania B4 2.0 16V silnik ABF z 1994 r. wersja z klima

Z gory dziekuje i pozdrawiam

S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mielke dziekuje bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym poprosił o numery serwa i pompy hamulcowej (mam na niej napisane trw) a na serwo nie mogłem znaleźć tej naklejki z numerem

Passat to Anglik

1.9 tdi avf 130 koni

vin:

WVWZZZ3BZ3P253778

 

musi być taka pompa,ze zbiorniczek jest prostokątny w etce pokazuje mi okrągły a wiem,że ta pompa hamulcowa nie ebdzie do mnie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
numer pompy hamulcowej

8E0611021A - wycofano w dniu 01/02/2007 jako części zastępczej użyj 8E0611021B Zbiorniczkiem się zbytnio nie przejmuj bo występuje osobno, i pompa będzie raczej goła (bez zbiorniczka) To są numery pomp ATE. Z tą pompą wystęępuje kwadratowy zbiorniczek o numerach; 8E0611301E i 8E0611301G.

8E0611021 - pompa hamulcowa LUCAS/TRW

ja bym poprosił o numery serwa

3B0612107, 3B0612107A, 3B0612107B, 8E0612107L - to są numery serwa do twojego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo ostatnio mechanik powiedział mi,że mieli jakąs pompe tą pod okrągły zbiorniczek i nie mogli jej wpasować w podszybie bo tam mam wycięte na prostokąt. Ok to zaczynam szukać na alledrogo może coś się trafi (nic nie mogę znaleźć ;( )

Dzięki

Edytowane przez devil-80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szukam numeru pompy wodnej do mojego auta Passat 1.9TDI AVF 02r. Problem polega na tym ze kupiłem dzisiaj pompę w salonie i okazuje się że na pudełku jest numer 038 121 11 JX a na pompie są dwa na korpusie 038121019E a kółku zębatym jest 038121031F tak że jestem głupi i mam wątpliwości czy sprzedali mi właściwą i na dodatek kółko od wymuszania obiegu wygląda na plastikowe. A z tego co wiem powinno być metalowe. Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Szukam numeru pompy wodnej do mojego auta Passat 1.9TDI AVF 02r. Problem polega na tym ze kupiłem dzisiaj pompę w salonie i okazuje się że na pudełku jest numer 038 121 11 JX a na pompie są dwa na korpusie 038121019E a kółku zębatym jest 038121031F tak że jestem głupi i mam wątpliwości czy sprzedali mi właściwą i na dodatek kółko od wymuszania obiegu wygląda na plastikowe. A z tego co wiem powinno być metalowe. Z góry dzieki.

ot to chodzi ? http://img294.imageshack.us/img294/4983/pompawody.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam numeru pompy wodnej do mojego auta Passat 1.9TDI AVF 02r.

 

pompawodyj.th.jpg

 

Do twojego auta nie idzie nr.038 121 11 JX a w/g ETKI 038 121 11 CX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J@ceq dzięki wielkie za pomoc. Jest szansa na zidentyfikowanie tych dwóch numerów które mam na pompie którą kupiłem 038121031F i 038121019E żebym miał pewność ze sprzedali mi inną bo numerem z pudełka się nie sugeruję bo mogli tam włożyć cokolwiek. A w dodatku gości który sprzedaje części w tym salonie jest mało zorientowany w temacie motoryzacji. Miałem z nim już kiedyś przeboje zamówił mi całkiem inne części pomimo tego że stare miał w ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuje numer samej listwy chrom, prawe tylnie drzwi do paska b5, sam element chromowany, bez reszty listwy, patrze w etke, ale tutaj chyba nr podaje jako całość;/ albo ślepy jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest szansa na zidentyfikowanie tych dwóch numerów które mam na pompie którą kupiłem 038121031F i 038121019E
Ani w ETCE ani w sklepie nie występują te numery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem polega na tym ze kupiłem dzisiaj pompę w salonie i okazuje się że na pudełku jest numer 038 121 11 JX

Występuje taki numer pompy, ale od 2003-go roku, może masz Vin nabity na 2003-ci rok i ta pompa jak najbardziej jest :ok:

Jest szansa na zidentyfikowanie tych dwóch numerów które mam na pompie którą kupiłem 038121031F i 038121019E

Tego niestety nie można zidentyfikować, nie wiem co to za numery. Ale myślę ze to są nie ważne numery bo pompa występuje jako całość z kołem zębatym i nie maja one większego znaczenia, Ciebie interesuje numer pompy jako całości zakładanej do silnika.

 

---------- Post added at 00:59 ---------- Previous post was at 00:55 ----------

 

witam, potrzebuje numer samej listwy chrom, prawe tylnie drzwi do paska b5, sam element chromowany, bez reszty listwy, patrze w etke, ale tutaj chyba nr podaje jako całość;/ albo ślepy jestem

 

Dobrze widzisz, ta listwa występuje jako całość. I w serwisie jest pomalowana tylko podkładem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności