Skocz do zawartości
forester33

RADIO RCD510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaki jest dedykowany can gateway do radia rcd510???? Aby nie było zbednego poboru prądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 3C0907530L będzie ok. Ja montowałem tydzień temu rcd 330 plus i na takim wszystko gitara. Miałem wcześniej C i nie wygaszało się to radio poprawnie. Rok auta 2006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, frodo napisał:

 3C0907530L będzie ok. Ja montowałem tydzień temu rcd 330 plus i na takim wszystko gitara. Miałem wcześniej C i nie wygaszało się to radio poprawnie. Rok auta 2006.



Działa Ci RDS w tym radiu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa tylko akurat od rds-u napisy są nie za duże wyświetlane, ale to nie przeszkadza bo jak jedziesz to i tak cały czas nie patrzysz na ekran. Poza tym radio jest niezłe. Blototh, sd, aux no i telefon, który na mikro z radia działa bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to radio ma RDS ale nie ma AF. Tak przynajmniej pisano na innych forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie coś dobrego z Androidem by nie wiało tandetą i można było yanosika i navi dobrze na tym obsługiwać ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest temat na forum o chińczykach - poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie ma te rcd 330 plus tego AF nie wiem nawet dok ładnie, ale odbiór z tego tunera jak dla mnie jest mega. Miałem wcześniej założone rns 300 i odbiór stacji był dużo słabszy. Na razie poruszałem się w obrębie około 50 km i radio super gra. Mało tego odbiera mi nawet ładnie radio ze 140 km w linii  prostej, gdzie RNS nie miał najmniejszych szans na cokolwiek z tą stacją. Odbiera na tyle spoko tę stację, że idzie nawet RDS w niej, czyli ok. Według mnie takie radio jest lepsze niż na androidzie. Nawigację i tak przeważnie z telefonu się daje powieszonego na wysokości oczu. Android podobno zamula system i się tnie wtedy. Ja montowałem w tamtym tygodniu u siebie w autach 2 rcd 330 plus i jest super. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to mniejsza ilość basu niż z rns 300 i rcd 300, ale gra bardzo ładnie. No chyba, że ten niedobór basu wynika z tego, że tamte radia grały z płyt CD. No nie wiem.Jak ktoś zainteresowany tym radyjkiem to podam namiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gateway wystarczy ci E do RCD 510 / RNS 510

 

Bez RDS to chińczyki. poznajemy po klawiszach 3-cich ( strzałki do przełączania nagrań / stacji )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2017 o 00:42, Daku napisał:

Bez RDS to chińczyki. poznajemy po klawiszach 3-cich ( strzałki do przełączania nagrań / stacji )

Dzisiaj wszystko to chińczyki tylko różna jakość wykonania, a stwierdzenie, że jak nie mają RDS wprowadza w błąd, bo na przykład RCD330 plus jest produkowane na rynek azjatycki i posiada RDS :P Jak kolega wcześniej pisał czcionka malutka ale jest ;)

A  jeśli chodzi o gateway to rozwiązaniem też jest emulator gateway - łatwiejszy, tańszy i szybszy sposób na rozwiązanie problemu. Minus emulatora to brak komunikacji radia z autem wyświetlanie np fałszywej temperatury na wyświetlaczu radia czy godziny - ale to się da ustawić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.10.2017 o 20:53, frodo napisał:

Może i nie ma te rcd 330 plus tego AF nie wiem nawet dok ładnie, ale odbiór z tego tunera jak dla mnie jest mega. Miałem wcześniej założone rns 300 i odbiór stacji był dużo słabszy. Na razie poruszałem się w obrębie około 50 km i radio super gra. Mało tego odbiera mi nawet ładnie radio ze 140 km w linii  prostej, gdzie RNS nie miał najmniejszych szans na cokolwiek z tą stacją. Odbiera na tyle spoko tę stację, że idzie nawet RDS w niej, czyli ok

Dokladnie. Zasieg jest mega. Jestem z Kutna i o eskce lodzkiej moglem sobie pomarzyc a tutaj smiga az milo, nawet poznan lapie oddalony o ponad 220 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, matiaskozlowski napisał:
Dnia 2.10.2017 o 20:53, frodo napisał:

Może i nie ma te rcd 330 plus tego AF nie wiem nawet dok ładnie, ale odbiór z tego tunera jak dla mnie jest mega. Miałem wcześniej założone rns 300 i odbiór stacji był dużo słabszy. Na razie poruszałem się w obrębie około 50 km i radio super gra. Mało tego odbiera mi nawet ładnie radio ze 140 km w linii  prostej, gdzie RNS nie miał najmniejszych szans na cokolwiek z tą stacją. Odbiera na tyle spoko tę stację, że idzie nawet RDS w niej, czyli ok

2 godziny temu, matiaskozlowski napisał:

Dokladnie. Zasieg jest mega. Jestem z Kutna i o eskce lodzkiej moglem sobie pomarzyc a tutaj smiga az milo, nawet poznan lapie oddalony o ponad 220 km

 

No to dodam od siebie,że również stwierdzam że zasięg jest MEEEEGGGGGGGGAAAAAAAA dobry ;) We wrocku jak dam skanowanie FM to co chwilę łapie jakąś stację - przy RCD300 ich aż tylu nie było,a co lepsze na jednej antenie tylko wpiętej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności