Jump to content
  • 2
Sign in to follow this  
jedrus

Jestem nowy na forum - po jakim czasie będę mógł wszystko to, co "starzy"?

Question

Zauważyłem, że nie mogę zakładać nowego tematu w dziale "Sprzedam samochód". Moje pytania zadane w dziale "Dyskusje o motoryzacji" nie pojawiają się od razu - muszą być zaakceptowane przez kogoś z administracji. Nie bardzo rozumiem o co tutaj chodzi. Czy ktoś może mi jasno napisać "jak, kiedy i dlaczego" będę pełnoprawnym użytkownikiem forum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się skomplikowana, ale nie jest beznadziejna :) W związku z tym, że wszyscy administratorzy i moderatorzy wykonują swoją pracę pro bono nie jesteśmy w stanie 24h na dobę być na forum i je porządkować tak, jakby to była nasza praca na pełnym etacie.

Wprowadzone ograniczenia mają pomóc w podstawowym utrzymaniu porządku na forum i pozwolić "dotrzeć" się nowym użytkownikom, tak samo jak docierają się nowe samochody. Mamy nadzieję, że te zasady nie "zwiążą" Ci rąk i będziesz mógł bez przeszkód osiągnąć to, dlaczego zdecydowałeś się na założenie konta.

Pamiętaj - jeśli chcesz na forum prowadzić jakąkolwiek działalność komercyjną - sprzedaż / usługi / reklama - skontaktuj się z administracją.

Limity ogólne dla nowo zarejestrowanych użytkowników:

  • Maksymalnie jeden post lub temat na 5 minut przez 24h od założenia konta. Ten limit dla "normalnych" nowych użytkowników nie będzie stanowił żadnego problemu a pozwoli nam spowolnić boty i spamerów, których nie wykryły mechanizmy naszego forum i da nam czas na ręczną reakcję.

Poniżej znajdziesz tabelę prezentującą działy naszego forum wraz z nałożonymi ograniczeniami oraz określeniem przez jaki czas lub na jakich warunkach one obowiązują.

 

Edited by pomocny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy