Skocz do zawartości
Kozac

Uszczelniacze pompowtrysków Siemens schemat

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry pomysł z tą zamianą, narazie spróbuje skasować błędy ale nie mam chwilowo vcds więc w poniedziałek to zrobie

 

Jest coś jeszcze co zauważyłem przed chwilą. Nie wiem czy wspominałem ale jak kupiłem tego paska to był do wymiany ECU, wymienił mi serwis i poinformowali mnie że wgrali najnowsze oprogramowanie w co teraz zacząłem wątpić, zobaczcie co znalazłem na wydruku z VCDS:

 

Address 01: Engine       Labels: 03G-906-018-BMN.clb

Control Module Part Number: 03G 906 018 EM    HW: 03G 906 018 EM

Component and/or Version: R4 2.0l PPD1.2 G   0420

 

Mam dwie uwagi, dlaczego piszę "BMN" jak silnik mam "BMR" a druga uwaga to wersja oprogramowania z tego co wyczytałem to nie jest ona najnowsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2017 o 13:17, Kozac napisał:

Dobry pomysł z tą zamianą, narazie spróbuje skasować błędy ale nie mam chwilowo vcds więc w poniedziałek to zrobie

Dzisiaj dokonałem zamiany 3 z 4 wtryskiem.  Miałem błąd 17675/P1267/004711 - PD Unit Injector: Cylinder 3 (N242): Regulation Range Exceeded na trzecim wtrysku i po zamianie jest na tym samym wtrysku tylko na miejscu 4. Wniosek wtrysk do wymiany lub regeneracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, racja. Szukam dobrego serwisu bo nie wiem kto regeneruje wtryski siemensa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kozac napisał:

Tak, racja. Szukam dobrego serwisu bo nie wiem kto regeneruje wtryski siemensa

Też jestem na etapie szukania dobrego serwisu, który regeneruje wtryski. Jak coś ciekawego znajdę to dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2017 o 16:36, Silver napisał:

Też jestem na etapie szukania dobrego serwisu, który regeneruje wtryski. Jak coś ciekawego znajdę to dam znać :)

Ja regenerowałem 5 miesięcy temu pompowtryski Siemensa 170 kM w firmie wtryskinowak, na chwilę obecną chodzę bez zarzutu polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chyba się wybiore tam, akurat czasem bywam w tych rejonach. Pisemna gwarancja 12 miesięcy zgadza się?

 

Jak kogoś by to interesowało lub miało pomoc a wcześniej zapomniałem napisać - wszystkie przyczyny problemów z odpalaniem, kopceniem, nierówna pracą było spowodowane popękaną głowicą, żałuje tylko że wcześniej nie oddałem do serwisu bo wcześniej wymieniłem „pół silnika” na nowy :) głowice kupiłem nową na 24 miesięcznej gwarancji i tak każdemu bym polecił bo używki po regeneracji z przebiegiem 140k to nierealna sprawa wiec nie ma się co łudzić.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jak się kapnołeś ze głowica była pęknięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem test testerem a poza tym znikał płyn chłodzący i był problem z rozruchem gdy był zimny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności