Skocz do zawartości
strokers

Gdzie regenerowac pompowtryskiwacze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

gdzie polecacie regenerowac pompowtryski?

Przeszukując sieć wybrałem 2 warsztaty a ostatni polecił mi znajomy mechanik ...

- gładysek

- diesel-reg

- przedsiębiorstwo MJ starogard gdański

Pierwszy najdroższy i myślałem, że maja standardy i konkrety ale :

 Na stronie piszą, że NAPRAWA 269 zł ... okazuje się ze to czyszczenie i test a naprawa + 690 zł

Na stronie jest info że gwarancja 24 miesiące ... dostałem info, że 12 ... już mi sie nie podoba.

Druga firma polecana to diesel-reg ogłaszają sie na allegro - dobre opinie, plus zajmuja się chyba tylko regneracją a nie wszystkim po koleji. Piszą że działają od 1987 roku a w KRS widnieją od ok 2007 roku.

Korzystał ktoś z usług firmy MJ Starogard z ul. truskawkowej? (strona regeneruje.pl)

 

Pozdrawiam

Strokers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gładysek ceny z kosmosu.

Ja swoje 2 komplety robiłem w nadarzynie z czego jeden komplet był na 250km

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest banalnie prosta - nigdzie! :nono

Regeneracja PD z reszta jak i dwumas to fikcja!

Szukaj zdrowych używek z gwarancją rozruchową i jest po temacie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mechanik mówi ze ma po 350 zł używane wtryski z wydrukiem testu z maszyny hmmm ciekawa opcja, mówi właśnie, ze nie bawi się w regeracje.

ktoś wie jak się czyta taki wydruk parametrów ? Tzn czytanie wiem w pierwszej ramce zakres w drugiej wynik... no ale bardziej mnie interesuje jaki powinien być zakres dla danego PD  - podejrzewam ze taki wydruk mozna spreparaować albo komputerowo albo juz na maszynie podac inny zakres :) i wtedy każda pompka moze byc idealna ...

574770298_2_1000x700_pompowtryski-19-tdi-avf-awx-blt-asz-idealne-parametry-wydruk-dodaj-zdjecia_rev005.jpg

Edytowane przez strokers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiem tylko, że ciągle da się trafić zdrowe pompki. O ile VCDS mówi prawdę to w moich korekcje, bipt itp.  mam prawie jak by byłe nigdy nie używane także, bez strachu. Trzeba szczęścia i można trafić na super stan.  A mam nalatane jakieś 600 tyś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i masz ori pompki od 600 tysi ? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i jeżeli wskazania VCDS sa miarodajne to dwa zachowują się jak nówki, a dwa jak prawie nówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, StreamHD napisał:

A powiem tylko, że ciągle da się trafić zdrowe pompki. O ile VCDS mówi prawdę to w moich korekcje, bipt itp.  mam prawie jak by byłe nigdy nie używane także, bez strachu. Trzeba szczęścia i można trafić na super stan.

I wszystko w tym temacie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak polecacie używane to dodajcie też że jak nie trafisz dobrych pompek to każdy montaż wiąże się z wymiana śrub mocujacych pompki, plus wymiana śrub mocujacych dzwignie popychaczy jeśli są wyciągnięte i kolejna rzeczą sa uszczelnienia pompek bo nie każdy kto demontuje pompowtryskiwacz dba o to żeby oringów nie skaleczyc. Nie mówiąc o samym montażu, demontażu i regulacji.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, masterunio napisał:

Jak polecacie używane to dodajcie też że jak nie trafisz dobrych pompek to każdy montaż wiąże się z wymiana śrub mocujacych pompki, plus wymiana śrub mocujacych dzwignie popychaczy jeśli są wyciągnięte i kolejna rzeczą sa uszczelnienia pompek bo nie każdy kto demontuje pompowtryskiwacz dba o to żeby oringów nie skaleczyc. Nie mówiąc o samym montażu, demontażu i regulacji.

A przy ala zregenerowanych nie masz podobnie jak pójdą chwilę po montażu do reklamacji? O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś daje do regeneracji u waldka w szopie to się zgadzam. Tak samo jest z turbosprężarkami, i tysiącem innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności