Skocz do zawartości
ferdas

poduszka kierownicy z passata b6 do B7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Napiszcie mi proszę czy air bag trzyramiennej kierownicy z passata b6 podejdzie do kierownicy MF 12 przyciskowej z passata b7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ferdas napisał:

Witam.  Napiszcie mi proszę czy air bag trzyramiennej kierownicy z passata b6 podejdzie do kierownicy MF 12 przyciskowej z passata b7.

Proszę bardzo:

czy air bag trzyramiennej kierownicy z passata b6 podejdzie do kierownicy MF 12 przyciskowej z passata b7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ferdas napisał:

Witam.  Napiszcie mi proszę czy air bag trzyramiennej kierownicy z passata b6 podejdzie do kierownicy MF 12 przyciskowej z passata b7.

Nie podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w ETKA po numerach, poduszka z B7 jest zamiennikiem tej z B6 (klikając poduszkę w B6 dochodzi wreszcie do poduszki z B7) więc powinno pasować też w drugą stronę, czy się mylę?

Edytowane przez radekrp90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz patrzył tylko na 2010 to nawet ci się zgodzi. Co do etki zerknij tez na opis "w razie potrzeby użyj...".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę teraz w online - dla tej pozycji nie ma dodatkowych elementów do zmiany.

Dla kierownicy z B6 (RM 2010):
3C8419091BE E74 -> 3C8419091CB E74

Poduszka:
3C8880201L 81U -> 3C8880201Q 81U ->  3C8880201AA 81U
+ wiązka:
3C8971584A -> 3C8971584D -> 3C8971584F

Dla kierownicy z B7 (RM 2012):

3C8419091BE E74 -> 3C8419091CB E74
Poduszka:
3C8880201AA 81U
+ wiązka:
3C8971584F

Nie ma tam żadnych dodatkowych komentarzy. Kierownica R-line to inna historia, bo takiej w B6 nie było chyba. Chyba, że chodziło tutaj pytającemu o "płaską" poduszkę to nie mam pytań ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ci napisałem, ze jak będziesz patrzył tylko na 2010 to ci się zgodzi. Bo już w młodszych rocznikach poduszka kierownicy trójramiennej ma numer 1K0880201BS.... Hmmmmm..... ciekawe czemu? :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie auto z 2006. Czyli nie podejdzie  moja poducha, czyli cały komplet kiera i poducha do zakupu. Fajnie.

Jak by ktoś miał namiar na moduł z końcówką AH to dajcie znać.

Edytowane przez ferdas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności