Skocz do zawartości
www

Wymiana silniczka v70 w B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z Was wymieniał ten silniczek (ten na wysokości radia) Ja zmieniałem już 5 silniczków i zastanawiam się jak dobrać się do tego v70.

klima silniczki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować jak wyjmiesz zegary ale nie wiem czy się uda. Ja zrzuciłem deske i dostęp i tak jest średni bo przeszkadza wzmocnienie. Trzeba użyć krótkiego albo giętkiego torxa. 

A jakie masz objawy ? Terkocze ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Tak terkocze, bardzo delikatnie i nie zawsze = co jakiś czas tam się odezwie. Terkotało wszystko ale poradziłem sobie, został tylko ten jeden.

Edytowane przez www

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i jak poradziłes sobie z wymianą silniczka v70? Mozesz jakos opisac? Duzo roboty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Też już wymieniłem 3 potencjometry w tych silniczkach nawiewów i terkocze mi dalej pod kokpitem z lewej strony tenV70,bo tylko ten od góry mi został.

Od strony liczników go nie widzę.Błędy mam takie:

Log-Log.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie mam passata b6 2008r i miałem problem z ogrzewaniem robiłem test climatronika i lewy silniczek się obudził A prawy nie drgnoł więc zamówiłem Nowy VALEO w sklepie i założyłem i zaczął grzać ale jak podłącza komputer to wyskakuje mi błąd stały silniczek klap prawa strona jak to zaadaptować????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki numer części mają te silniczki V213 i V70? to są jedyne dostępne za licznikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, również chciałbym dowiedzieć się o jakich nr jest silniczek V70 V213 V158. W moim przypadku potencjometr wymieniłem ale dalej terkoczą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności