Skocz do zawartości
Łysy

Co to za część - nie wiesz tu spytaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Panowie czy lampa tylna karoseryjna do CC w wersji europejskiej (PL) będzie pasować do CC w wersji angielskiej? i na odwrót.

 

Chciałbym się upewnić przed zakupem.

Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o coś w rodzaju blaszanej podkładki i jednocześnie nakrętki do mocowania lampy przedniej w 3BG oraz śruby do niej.

IMG_20141012_124151.jpg

Śruba przechodzi przez zaznaczony na czerwono otwór z tyłu lampy i przykręcona jest tą blaszką/nakrętką

Podczas demontażu lampy uszkodziłem śrubę i tą blaszkę i chce dokupić.

 

Prośba o podpowiedź czy to są te elementy zaznaczone na poniższym foto?

Bez tytułu.jpg

 

 

Pomoże ktoś...???

Edytowane przez Vpuchaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś czas temu zauważyłem olej po autem, z przodu po prawej stronie tuż pod belką pasa przedniego... Zajrzałem pod spód i jest wyciek na łączeniu zakrzywionej metalowej rurki z chłodnicą, mniej więcej na wysokości sprężarki klimy... Z początku to zignorowałem, kapało po trochę a z autkiem nic się nie działo... Kilka dni temu zaczęła mi wariować skrzynia automatyczna więc pierwsze co pomyślałem, to że olej był ze skrzyni, nawet nie wiem czy olej krąży w samej skrzyni czy obieg łączy się z chłodnicą, zdjęcia nie mam i udało mi się znaleźć tylko takie zdjęcie z zaznaczonym miejscem wycieku... Ktoś podpowie jak nazywa się ta rurka i jaki olej w niej płynie?

0_0_productGfx_0896d3b8e33e448fe6714fd7b07e6ba9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, jakiś czas temu zauważyłem olej po autem, z przodu po prawej stronie tuż pod belką pasa przedniego... Zajrzałem pod spód i jest wyciek na łączeniu zakrzywionej metalowej rurki z chłodnicą, mniej więcej na wysokości sprężarki klimy... Z początku to zignorowałem, kapało po trochę a z autkiem nic się nie działo... Kilka dni temu zaczęła mi wariować skrzynia automatyczna więc pierwsze co pomyślałem, to że olej był ze skrzyni, nawet nie wiem czy olej krąży w samej skrzyni czy obieg łączy się z chłodnicą, zdjęcia nie mam i udało mi się znaleźć tylko takie zdjęcie z zaznaczonym miejscem wycieku... Ktoś podpowie jak nazywa się ta rurka i jaki olej w niej płynie?

[ATTACH=CONFIG]125002[/ATTACH]

Nie wiem jak nazywa sie ta rurka, ale olej w niej nie płynie. Prawdopodobnie to wyciek z wzmocnienia pasa przedniego będącego jednocześnie rurą intercoolera. Ze skrzynią biegów nie ma to nic wspólnego.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

http://img-2013.tapatalk.com/d/13/11/19/su5apupa.jpg zna ktos dokladna nazwe tych kolek?

 

BBS largo na 99%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak nazywa sie ta rurka, ale olej w niej nie płynie. Prawdopodobnie to wyciek z wzmocnienia pasa przedniego będącego jednocześnie rurą intercoolera. Ze skrzynią biegów nie ma to nic wspólnego.

 

 

Niestety, to jest jednak olej ze skrzyni. Gniazda w chłodnicy korodują i olej cieknie. Można powiedzieć, ten typ tak ma. Tak więc pan Mateusz natychmiast uzupełnia olej w skrzyni i kupuje nową chłodnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy. Dziś zauważyłem że coś syczy spod maski, po przyglądnięciu się stwierdziłem pęknięcie zaznaczonego wężyka. Czy ktoś mógłby mu podać numer tego wężyka albo jak się nazywa takowa cześć. Byłem w jednej hurtowni ale nie byli mi w stanie pomóc. Na wężyku jest znaczek audi/vw ale numery są wytarte.... Pacjent tak jak w opisie

DSC_0046.jpg

DSC_0043.jpg

DSC_0042.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

06B 133 783 C - 51zl

06B 133 783 F - 90zl

stawki dla koszalina

u mnie bylo z koncowka F ale dostepne dopiero za tydzien a wersja C byla od reki i jeszcze nabrowarzostalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć co to za część?Zdjęcie0329.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebowałbym wiedzieć jakie cześć powinny być w punkcie nr 1 = mam wrażenie ze powinna się tu znajdować jakaś wiązka, piny kabli dochodzące pod kierownicę ( tzn pod tą osłonę pod kierownicą )...i powinny dochodzić do czarnego pudełka= który jest jakimś sterownikiem chyba, zgadza się?

Co do punktu 2 to czy tam powinno być jakieś okablowanie?

 

Panowie proszę o pomoc bo mam wrażenie ze mi mechanik jakaś część wymontował a muszę mieć porównanie w stosunku do podobnego modelu.

vw avf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie, mam nadzieje ze pisze w odpowiednim temacie.

Jaki powinien bys kolor czujnika temperatury w pasku 99, ajm ? Bo widzę ze jest niebieski i zielony, nie wiem czym się rożnia, a musze wymienic.

dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg etki wychodzi że niebieski

czujnik.jpg

 

ale dla pewności włóż rękę w okolice czujnika i wymacaj kształt wtyczki... prostokątna to niebieski a jeśli jeden z boków bedzie zaokrąglony to zielony

czujniki-porównanie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ;) jest polokragla. Jutro kupie oryginał i zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakiś czas temu zakupiłem passat'a B4 Variant 96r. 1.9TDI 90KM szyber dach, przednie szyby w prądzie, climatronic

W popielniczce znalazłem takie cuś i nie daje mi to spokoju od czego to może być...

Proszę o pomoc IMG_20150213_172807.jpg

IMG_20150213_172700.jpg

IMG_20150213_172718.jpg

IMG_20150213_172735.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kiepowania szluga.

popiołka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź! :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :manga

Naprawiałem gwizdek, odkręciłem plastik pod AirBag'iem i...

Znalazłem luźny kabel, wygląda jak zwykły antenowy

Ale co on robi w tamtym miejscu i czy to rzeczywiście jest kabel antenowy

Passat B4 96r. Climatronic

IMG_20150215_145714.jpg

Przy okazji pytanko

Czy w to miejsce zmieszczę schowek

Widziałem poradniki i niby ucięty do 11cm głębokości wchodzi ale nie widzę tam tyle miejsca

Pozdrawiam

IMG_20150215_145626.jpg

IMG_20150215_145705.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) pytanie dotyczy vw polo 2006 .... chodzi mi o jakiś transporder siedzący w kluczyku do auta, czy jest to wymienialne i czy wiemy gdzie to zrobią i czy to da się samemu założyć i gdzie można to kupić nowe ?

Dzięki :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znawców tematu. mam w swoich zasobach coś takiego jak na zdjęciach czy nada się to do mojego paska?

 

DSCF1519.JPG

 

DSCF1521.JPG

 

DSCF1522.JPG

 

DSCF1523.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności