Skocz do zawartości
Łysy

Co to za część - nie wiesz tu spytaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie od czego jest ta wtyczka?

Zdjęcie0114.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jak nazywa się rurka ?azm.jpg i numer etki.Nikt nie wie jaki jest nr,w etce tej rurki przy chłodnicy olejowej?

Edytowane przez zaksiu1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod siedzeniem pasażera mam płaską wtyczkę... 3 rzędy "dziurek" po 18 w każdym... co to może być...??

 

ps. jak tak czytam ten ambitny opis to sam się do siebie śmieje - jutro fotka!! :) ale może to coś oryginalnego jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefon ? (pod siedzeniem pasazera moze byc moduł od głośnomówiącego, moze byc kostka od airbag, dupen hajcunga, i od el. sterownia fotelem) Najprawdopodobniej znalazłes kostke od modułu telefonu. To pasuje pod opis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz7

Witam, może ktoś wie od czego jest ta rurka? Potrzebuje znaleźć ją na ebay.co.uk ale nie mam pojęcia jak tego szukać bo nie wiem od czego jest i jak się nazywa. Z góry dzięki za pomoc. (rurka zaznaczona czerwonymi strzałkami)

20120429_194031.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca dobry temat ale mam pytanie:

Jakie rozmiary pasków klinowych (wielorowkowych) są w vw passat b5 1.9 TDI AFN 110KM 98r

 

I jakiej firmy polecacie moze jakies linki z allegro?

 

Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie orientujecie się od czego są te rurki ? Jestem świeżym posiadaczem Paska i zauważyłem to przypadkiem. Czego brakuje w tej instalacji? Czy to coś poważnego ? Wydaje mi się, że kiedyś widziałem podobne zdjęcie na forum ale za cholerę nie mogę tego odnaleźć.

rurki1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
orientujecie się od czego są te rurki ?

Wyglądają jak chłodnica oleju automatycznej skrzyni biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynię mam manualną... Postaram się jutro "pójść po nich do źródła". Chyba, że komuś uda się odgadnąć zagadkę.

 

A może był tam wcześniej automat ?:blink

Edytowane przez SFN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zobaczysz na wklejce w kole zapasowym (bądz w ksiązce serwisowej) lub szukająć pozostałości. Był juz taki numer na forum ze kiedys był automat a teraz manual :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi powie czy te blaszki sa w wszytkich drzwiach czy tylko w przednich? Rozebrałem drzwi do malowania nie wiedziałem o tych blaszkach i teraz mam tylko dwie i nie wiem czy były cztery czy nie hmmm

I na dodatek jestem ciekaw jak one trzymają wkładkę jak nijak mi to nie chce pasować.

imag0099u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cycek.jpg

 

Witam,

wie ktoś może jak nazwać tą tulejkę przy bolcu w drzwiach, albo może ma jakiś nr? Do tylnych drzwi B5 kombi z 2000r.

Potrzebna mi a nie wiem co wpisać w szukaczkę.

Może cały ten mechanizm trzeba kupić, to jakby ktoś znał jego numer to poproszę.

Edytowane przez tox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem zapytać czy ktoś orientuje się jak działa webasto w Passacie CC z 2008r ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię porządek pod maską i znalazłem przetarty kabel idzie on ok komputera pod filtr powietrza i zakręca spowrotem do komputera.

 

Jest zakończony taką wtyczką, która znajduje się przy kielichu od strony pasażera.

 

Co to za ustrojstwo?

 

IMAG1039.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moze mi ktoś pomóc z ty elementem nie wiem jak go odkręcić

img7710dl9.jpg

 

odkręciłem 1 śrubę i nie chce zejś i nie wiem gdzie mam moze to trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o pomoc. PASSAT B7 2.0TDI CR 2012

W komorze silnika znajdują sie w dwóch mijescach zerwane kostki, mało tego nie wiem od czego one sa i jakie powinny byc i jak powinny być w nie wpięte kabelki. Może ktoś pomoże?? Poniżej zdjecia:

20120516(001).jpg

20120516.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam moze mi ktoś pomóc z ty elementem nie wiem jak go odkręcić

[ATTACH=CONFIG]82926[/ATTACH]

 

odkręciłem 1 śrubę i nie chce zejś i nie wiem gdzie mam moze to trzymać

 

Witam jeżeli chcesz odkręcić obudowę komputera to jest ona mocowana na 2 nakrętki, klucz nr.10. Stojąc przodem do auta jedna jest po lewej( wewnątrz obudowy) druga po prawej stronie( poza obudową),pod spodem jest uszczelka gumowa.Pozdrawiam i powodzenia .

Edytowane przez gumisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to zobaczysz na wklejce w kole zapasowym (bądz w ksiązce serwisowej) lub szukająć pozostałości. Był juz taki numer na forum ze kiedys był automat a teraz manual :)

 

Kolego, miałeś rację. Spojrzałem na wlepkę i rzeczywiście był tam automat. Fabryczna skrzynia DMX czyli czterostopniowy automat.

Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności