Skocz do zawartości
cup

sterownik silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Potrzebuję schemat elektryczny sterownika silnika 2.0 TDi-CR 140kM  Passat B7 ,oraz opis złącz 52-pinowych tych trzech sztuk pod kierownicą. 
Niestety przekopałem całe forum ale nigdzie nie mogę znależć. W tej (mądrej) książce Sam naprawiam też nie ma. Jeżeli ktoś ma to proszę podesłać.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik i symbol jak w opisie (CFFB 2014)?

Wrzucę wieczorem schematy z ELSA chyba, że ktoś zdąży szybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu znajdziesz opis pinów modułu BCM (ten nad nogami kierowcy) do wersji USA (5K0937087) który jest taki sam z wyglądu, więc większość sygnałów powinna się zgadzać: VW BCM Pinout

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do radekp90 .
Tak jak w opisie  2.0 TDi-CR  CFFB 2014 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sterownik silnika którego schemat podłączenia potrzebuję na schematach ma symbol J623 , oczywiście do tego samego samochodu co wcześniej pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do BCM masz wcześniej (ja w mojej ELSA nie znalazłem opisu pinów, może źle szukam). Sam sterownik silnika w załączniku oraz schemat dla tzw. podstawowego wyposażenia (jest tam BCM oznaczony jako J519 wraz z podstawowymi podłaczeniami).

B7-sterownik_silnika.pdf

B7-wyposazenie_podstawowe.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc właśnie o ten schemat sterownika mi chodziło, a co do BCM to coś nie wszystkie kolory przewodów mi pasują ale może jest jakaś różnica między wersją europejką a USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to pisz do czego konkretnie potrzeba schematów to wrzucę tutaj (do jakiego wyposażenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam prośbę skąd zdobyć ELSA do tego modelu passat b7 2014r

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w googla elsa pebx. Paczki są podzielone na grupy VW, Audi, Skoda, Seat. Dla samego VW to około 24GB (wersja 5.3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do nTomek niestey nie otwierają sie te strony rar , a jest informacja że są niedostępne albo pod innym adresem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności